Povezane vesti
VIDEO: Sneg poremetio saobraćaj u Nemačkoj i Holandiji
Radio 021 08.02.2021
Poremećaji u saobraćaju nastavljeni su i danas u Nemačkoj i Holandiji, zbog jakog snega i ledenih temperatura koje su pogodile centralnu i severnu Evropu. Kamioni su ostali zaglavjeni prošle noći u snežnim nanosima na autoputu blizu mesta Gera u istočnoj… »
Snežna oluja Darsi zavila Holandiju u crveno
RTV 08.02.2021
BERLIN/HAG - Zbog obilnih snežnih padavina i ledenih temperatura saobraćaj u Nemačkoj i Holandiji je veoma otežan. Brojni kamioni ostali su zaglavljeni u snežnim nanosima na autoputu kod Gere na istoku Nemačke, dok je deo autoputa na severu zemlje… »
Ledeno u centralnoj i severnoj Evropi: Problemi u Nemačkoj i Holandiji
N1 Info 08.02.2021
Poremećaji u saobraćaju nastavljeni su i danas u Nemačkoj i Holandiji, zbog jakog snega i ledenih temperatura koje su pogodile centralnu i severnu Evropu. Odložen je današnji povratak holandske dece u škole posle prekida zbog koronavirusa. Kamioni su… »
(FOTO) Ledeno u Evropi: Sve zaglavljeno u snežnim nanosima
Nova 08.02.2021
Poremećaji u saobraćaju nastavljeni su i danas u Nemačkoj i Holandiji, zbog jakog snega i ledenih temperatura koje su pogodile centralnu i severnu Evropu. Odložen je današnji povratak holandske dece u škole posle prekida zbog koronavirusa. Kamioni su… »
Vesti dana »

U Srbiji sunčano i veoma toplo vreme uz upozorenja na visoke temperature
Naslovi.ai pre 1 satjoš 21 povezana

Ministarstvo poljoprivrede započelo isporuku pomoći poljoprivrednicima pogođenim požarima
Naslovi.ai pre 49 minutajoš 17 povezanih

UKRAJINSKA KRIZA - Tramp: U petak sastanak sa Putinom na Aljasci; Zelenski: Nećemo dati zemlju okupatorima
RTV pre 18 minutajoš 106 povezanih