Povezane vesti
Vesić: U narednim godinama više od 60km vodovodne mreže, tenderi za Ritopek
N1 Info 08.02.2021
Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić izjavio je da je izgradnja regionalnog vodovoda Makiš–Mladenovac jedan od najznačajnijih infrastrukturnih projekata za Grad Beograd i istakao da će u narednih nekoliko godina biti uloženo više od 50 miliona… »
Vesić obišao radove na izgradnji regionalnog vodovoda Makiš-Mladenovac: Do 2023. svaka kuća u Grockoj imaće vodu
Kurir 08.02.2021
Do 2023. godine svaka kuća u opštini Grocka imaće gradsku vodu, najavio je danas zamenik gradonačelnika Goran Vesić u naselju Vrčin, prilikom obilaska radova na izgradnji regionalnog vodovoda Makiš-Mladenovac. Vesić je rekao da je to jedan od… »
Vesti dana »
Gledajte UŽIVO N1 Direktno: Na raport kod evropskih prijatelja
N1 Info pre 18 minutajoš 27 povezanih
NBS održava stabilnost deviznog tržišta uz blage oscilacije kursa dinara prema evru
Naslovi.ai pre 53 minutajoš 32 povezane
"Građani kupuju i za sledeću godinu, svega se plaše" - cena peleta drastično skočila na stovarištima širom Srbije: Šta kažu proizvođači?
Blic pre 5 satijoš 9 povezanih
Situacija sa NIS-om i gasom: Vučić o rokovima, sekundarnim sankcijama i diverzifikaciji snabdevanja
Naslovi.ai pre 3 minutajoš 30 povezanih



