Povezane vesti

Milica Pavlović na METI KRITIKA zbog novog SPOTA!

Milica Pavlović na METI KRITIKA zbog novog SPOTA!

Svet & Skandal 08.02.2021
Milica Pavlović našla se na meti kritika zbog spota za novu pesmu „Crna jutra” u kome pevačica u naručju drži muškarca dok na sebi nosi motive narodne nošnje. Naime, pomenuta scena izazvala je burne reakcije javnosti, pa se uprkos uspehu same… »
Burne reakcije zbog "kosovke devojke" u gaćama: Oglasila se Milica Pavlović - "Svoj narod gledam kao svetinju"!

Burne reakcije zbog "kosovke devojke" u gaćama: Oglasila se Milica Pavlović - "Svoj narod gledam kao svetinju"!

Mondo 08.02.2021
Pevačica se oglasila nakon brojnih komentara i burnih reakcija koje je izazvao novi spot. Pevačica se oglasila nakon brojnih komentara i burnih reakcija koje je izazvao novi spot. Milica Pavlović nedavno je objavila novu pesmu "Crna jutra" i obradovala… »
"Svaka žena sanja da bude voljena kao boginja" Milica Pavlović o muškarcima i seriji "Pevačica": "Od treme ću biti ispod…

"Svaka žena sanja da bude voljena kao boginja" Milica Pavlović o muškarcima i seriji "Pevačica": "Od treme ću biti ispod…

Blic 08.02.2021
Javnost često ne veruje pevačici Milici Pavlović da nema muškarca pored sebe, a ona za “Blic” kaže da čeka samo onog koji će je voleti kao boginju. Mlada zvezda je i u vreme pandemije, kada skoro godinu dana nema nastupa, rešila da snimi spot… »
Muškarci, šta čekate? Milica Pavlović: Spremna sam da dam dušu i telo za onog ko će me voleti kao boginju

Muškarci, šta čekate? Milica Pavlović: Spremna sam da dam dušu i telo za onog ko će me voleti kao boginju

Kurir 08.02.2021
Milici Pavlović, koja glumi u seriji Pevačica", često ne veruju da nema muškarca pored sebe, a ona kaže da čeka samo onog koji će je voleti kao boginju. - Iskreno, dok sam radila na seriji i dok smo snimali, samo sam razmišljala da dam svoj… »

Vesti dana »