Povezane vesti

Obradović: Birački spisak sređeniji nego ikada

Obradović: Birački spisak sređeniji nego ikada

Danas 08.02.2021
Ministarka državne uprave i lokalne samouprave Marija Obradović izjavila je da je birački spisak sređeniji nego ikada i jedna je od najažurnijih baza podataka u Srbiji. Kada mi konkretno neko bude doneo ime i prezime koje je pogrešno evidentirano u… »
Ministarka Obradović tvrdi: Birački spisak nikad ažurniji

Ministarka Obradović tvrdi: Birački spisak nikad ažurniji

Nova 08.02.2021
Poput svog prethodnika, kolege Branka Ružića, i ministarka državne uprave i lokalne samouprave Marija Obradović tvrdi da je birački spisak sređeniji nego ikada te da je reč o jednoj od najažurnijih baza podataka u Srbiji. Kako kaže spisak se… »
Obradović: Birački spisak uređeniji nego ikada

Obradović: Birački spisak uređeniji nego ikada

RTV 08.02.2021
BEOGRAD - Birački spisak uređeniji je nego ikad i jedna je od najažurnijih baza podataka u Srbiji, izjavila je Marija Obradović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave. "Kada mi konkretno neko bude doneo ime i prezime koje je pogrešno… »
Obradović: Birački spisak sređeniji nego ikad

Obradović: Birački spisak sređeniji nego ikad

N1 Info 08.02.2021
Ministarka državne uprave i lokalne samouprave Marija Obradović izjavila je da je birački spisak sređeniji nego ikada i jedna je od najažurnijih baza podataka u Srbiji. „Kada mi konkretno neko bude doneo ime i prezime koje je pogrešno evidentirano… »
Ministarka Obradović: Ne prihvatam priče da je birački spisak u Srbiji loš

Ministarka Obradović: Ne prihvatam priče da je birački spisak u Srbiji loš

Slobodna Evropa 08.02.2021
Birački spisak sređeniji je nego ikada i jedna je od najažurnijih baza podataka u Srbiji, izjavila je Marija Obradović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave u Vladi Srbije, za Radio Slobodna Evropa (RSE). Ona je u intervjuu za RSE govorila… »

Vesti dana »