Povezane vesti
Svetozar Papajić dobitnik statue „Joakim Vujić“
Danas 08.02.2021
Knjaževsko srpski teatar u Kragujevcu 15. februara, na Sretenje, obeležava 186 godina od osnivanja Ovogodišnji dobitnik Statuete “Joakim Vujuć” , koju kragujevački Knjaževsko srpski teatar (KST) decenijama unazad dodeljuje za izuzezan doprinos razvoju… »
Svetozar Rapajić dobitnik Statuete Joakim Vujić
RTS 08.02.2021
Ovogodišnji dobitnik Statuete "Joakim Vujić" koja se dodeljuje za izuzetan doprinos razvoju pozorišne umetnosti u Srbiji je profesor i reditelj Svetozar Rapajić. Odluku o dodeli jednog od najznačajnijih priznanja u oblasti pozorišne umetnosti u našoj… »
Vesti dana »

Zvezda ima tim za Ligu šampiona! Ovo je neuspeh: Veljko Milosavljević razočaran posle neuspeha protiv Pafosa!
Kurir pre 45 minutajoš 18 povezanih

Vremenska prognoza za 27. avgust: Vraćaju se vrućine, danas skoro 35 stepeni
Mondo pre 1 satjoš 8 povezanih

UKRAJINSKA KRIZA: Zelenski predlaže domaćine sastanka sa Putinom; SAD spremne da pruže "strateška sredstva" mirovnim snagama
RTV pre 10 minutajoš 3 povezane