Povezane vesti

Nakon trovanja gasom, oglasio se prijatelj Nikoline Pišek: Lupao sam po prozorima, ona je izašla smušena! Odmah sam zvao…

Nakon trovanja gasom, oglasio se prijatelj Nikoline Pišek: Lupao sam po prozorima, ona je izašla smušena! Odmah sam zvao…

Kurir 08.02.2021
U stanu voditeljke Nikoline Pišek u Zagrebu, u kojem živi sa suprugom Vidojem Ristovićem, pukla je cev od plina koja obezbeđuje grejanje za celu zgradu. Nikolina i njena ćerka Una (6) otrovale su se plinom. Šta se tačno dogodilo sada je ispričao… »
Prve fotografije sa lica mesta: Nikolina Pišek nakon trovanja : "Slučajnost nas je spasila"

Prve fotografije sa lica mesta: Nikolina Pišek nakon trovanja : "Slučajnost nas je spasila"

Blic 08.02.2021
Voditeljka Nikolina Pišek i njena ćerka Una u noći između subote i nedelje doživele su trovanje gasom u stanu u Zagrebu, zbog čega su završile u bolnici. "Blic" je došao u posed ekskluzivnih fotografija sa lica mesta, koje su nastale kada je… »
Nikolina Pišek i njena ćerka su prošle kroz pakao, a jedna stvar vam može pomoći ovo su simptomi trovanja gasom

Nikolina Pišek i njena ćerka su prošle kroz pakao, a jedna stvar vam može pomoći ovo su simptomi trovanja gasom

Blic 08.02.2021
Voditeljka Nikolina Pišek i njena ćerka Una preživele su pravi pakao u noći između subote i nedelje kada je u kući u Zagrebu, gde stanuje sa suprugom, istoričarom umetnosti Vidojem Ristovićem, pukla cev od gasa koji obezbeđuje grejanje čitave… »
Nikolina Pišek za Nova.rs nakon trovanja ugljen-monoksidom

Nikolina Pišek za Nova.rs nakon trovanja ugljen-monoksidom

Nova 08.02.2021
Voditeljka Nikolina Pišek i njena ćerka Una doživele su nezgodu u noći između subote i nedelje. U kući gde Pišek živi sa suprugom Vidojem Ristovićem, pukla je cev od gasa koji obezbeđuje grejanje čitave zgrade, te su se ona i ćerka Una… »
Nikolina Pišek pronađena bez svesti sa ćerkom u stanu: Hitno prevezene u bolnicu?!

Nikolina Pišek pronađena bez svesti sa ćerkom u stanu: Hitno prevezene u bolnicu?!

Mondo 08.02.2021
Vatrogasci su izmerili da je u kući u tom trenutku bila sedam puta već doza plina od one koja je dozvoljena. Vatrogasci su izmerili da je u kući u tom trenutku bila sedam puta već doza plina od one koja je dozvoljena. Voditeljka Nikolina Pišek i… »
Da nije bilo mog muža, ćerka i ja ne bismo bile žive: Nikolina Pišek posle trovanja - "Tražio je da nam razvale vrata!"

Da nije bilo mog muža, ćerka i ja ne bismo bile žive: Nikolina Pišek posle trovanja - "Tražio je da nam razvale vrata!"

Mondo 08.02.2021
Nikolina Pišek potvrdila da je preživela dramu u porodičnom domu, kao i da se i ona i ćerka sada osećaju dobro. Uzrok trovanja "najverovatnije instalacije" Nikolina Pišek potvrdila da je preživela dramu u porodičnom domu, kao i da se i ona i… »
Nikolina Pišek i ćerka se umalo nisu UGUŠILE u svom stanu!

Nikolina Pišek i ćerka se umalo nisu UGUŠILE u svom stanu!

Svet & Skandal 08.02.2021
Voditeljka Nikolina Pišek i njena ćerka Una umalo se nisu ugušile u njihovom stanu u Zagrebu, u noći između subote i nedelje. Njih dve su pronašli prijatelji u nesvesnom stanju, koji razvalili vrata da bi došli do njih. Nikolina i njena ćerka Una… »
Nikolina Pišek i ćerka doživele trovanje ugljen-monoksidom

Nikolina Pišek i ćerka doživele trovanje ugljen-monoksidom

Nova 08.02.2021
Voditeljka Nikolina Pišek i njena ćerka Una doživele su nezgodu u noći između subote i nedelje. Naime, u kući gde Pišek živi sa suprugom Vidojem Ristovićem, pukla je cev od gasa koji obezbeđuje grejanje čitave zgrade, te su se ona i ćerka Una… »
Oglasila se Nikolina Pišek po izlasku iz bolnice: Da nisam poslušala muža, ćerka i ja ne bismo bile žive!

Oglasila se Nikolina Pišek po izlasku iz bolnice: Da nisam poslušala muža, ćerka i ja ne bismo bile žive!

Kurir 08.02.2021
Voditeljka Nikolina Pišek i njena ćerka Una u noći između subote i nedelje doživele su trovanje ugljen-monoksidom u stanu u Zagrebu, zbog čega su završile u bolnici. Naime, cev koja je pukla usled građevinskih radova izazvala je trovanje gasom… »
Oglasila se Nikolina Pišek: Otkrila kako se ona i ćerka osećaju posle trovanja!

Oglasila se Nikolina Pišek: Otkrila kako se ona i ćerka osećaju posle trovanja!

Večernje novosti 08.02.2021
VODITELjKA Nikolina Pišek oglasila se nakon saznanja da su nju i ćerkicu Unu pronašli bez svesti u domu u Zagrebu, u noći između subote na nedelju. Kako se navodi, navodno su se otrovale usled pucanja cevi od gasa koji obezbeđuje grejanje čitave… »

Vesti dana »