Povezane vesti
130 Srednjoškolaca iz ulcinja završilo u karantinu: Na svoju ruku otišli na Žabljak na tri dana
Kurir 08.02.2021
Sto trideset srednjoškolaca iz Ulicinja od danas su u samoizolaciji i ne idu u školu, pošto su se vratili sa trodnevnog putovanja na Žabljak, preneli su lokalni mediji. Reč je mahom o učenicima završnih razreda Srednje mešovite škole Bratstvo jedinstvo… »
Nakon putovanja na Žabljak 130 srednjoškolaca iz Ulcinja u samoizolaciji
N1 Info 08.02.2021
Sto trideset srednjoškolaca iz Ulcinja su u samoizolaciji i ne idu u školu, pošto su se vratili sa trodnevnog putovanja na Žabljak, preneli su lokalni mediji. Reč je mahom o učenicima završnih razreda Srednje mešovite škole Bratstvo jedinstvo koji su se… »
Buknula korona u školi nakon organizovanog skijanja: Oko 130 đaka iz Ulcinja u samoizolaciji
Večernje novosti 08.02.2021
NAKON što je potvrđeno da je nekoliko učenika srednje škole "Bratstvo Jedinstvo" u Ulcinju, pozitivno je na kovid 19. danas je u samoizaloaciji 130 đaka ove obrazovne ustanove. Oko 130 učenika i dva profesora, početkom prošle sedmice, tri dana boravili… »
Vesti dana »
Delije besne: Navijači Zvezde se obratili igračima, imali samo jednu poruku za njih!
Hot sport pre 4 minutajoš 108 povezanih
Prijava za legalizaciju počinje sutra: informacije, uslovi i prijava za građane Srbije na jednom mestu
Blic pre 5 satijoš 34 povezane
Na granici ludila: Češki predsednik poručio da se bliži trenutak "obaranja ruskih aviona"
Pravda pre 3 satajoš 51 povezana





