Povezane vesti

Suđenje za ubistvo vinke Stojanović: Tužilaštvo traži 20 godina zatvora, Siniša Branković: Kajem se zbog svega

Suđenje za ubistvo vinke Stojanović: Tužilaštvo traži 20 godina zatvora, Siniša Branković: Kajem se zbog svega

Večernje novosti 08.02.2021
NISAM se nikome svetio i iskreno se kajem zbog svega što sam uradio, kako zbog Vinkine porodice, tako i zbog sebe i svoje porodice. Ovo je u ponedeljak pred Višim sudom u Nišu u svojoj završnoj reči istakao Siniša Branković, iz sela Radenkovac kod… »
Prijavila ga za krađu drva, on je ubio: Staricu ubadao nožem u glavu, pa joj polomio vrat, a sada kaže da je nije ubio "iz…

Prijavila ga za krađu drva, on je ubio: Staricu ubadao nožem u glavu, pa joj polomio vrat, a sada kaže da je nije ubio "iz…

Blic 08.02.2021
"Gospodine sudija, ja se svetio nisam. U to sam ubeđen, ne znam da li je i sud ubeđen u to. Želeo bih da kažem i da se kajem, i radi sebe, radi moje i radi njihove porodice. Drugo nemam ništa da dodam." Ovim rečima u završnici suđenja pred Višim… »
Siniša iz Sokobanje je baka Vinku (69) mučio, silovao, i smrskao joj glavu: Tužilaštvo zatražilo 20 godina robije za njega

Siniša iz Sokobanje je baka Vinku (69) mučio, silovao, i smrskao joj glavu: Tužilaštvo zatražilo 20 godina robije za njega

Kurir 08.02.2021
Više tužilaštvo u Nišu zatražilo je danas 20 godina robije za Sinišu Brankovića(60) jer je na svirep način ubio Vinku Stojanović 7. maja prošle godine u njenoj kući u selu Radenkovac kod Sokobanje. Uskoro bi trebala da usledi presuda… »

Vesti dana »