Povezane vesti

Majko, rodila si sina debila Neca briznuo u plač, obratio se porodici: Najviše mi je žao tebe i Pece! Obrukao sam vas za ceo…

Majko, rodila si sina debila Neca briznuo u plač, obratio se porodici: Najviše mi je žao tebe i Pece! Obrukao sam vas za ceo…

Kurir 08.02.2021
Neca TikToker nastavio je da kuka zbog neuspešne podele budžeta, a sada je za sagovornika izabrao kameru, pa se obratio svojoj porodici: - Ponosna si, majko, na sina debila! Najviše mi je žao zbog tebe i Pece, imaš prava da se ljutiš, obrukao sam… »
Neca rešetao zadrugare, nije ih štedeo! Tiktoker završio svaki kontakt sa Jovanom, Karić skočio na njega pa mu zapretio…

Neca rešetao zadrugare, nije ih štedeo! Tiktoker završio svaki kontakt sa Jovanom, Karić skočio na njega pa mu zapretio…

Kurir 08.02.2021
Neca TikToker nastavio je da rešeta zadrugare prilikom svoje podele budžeta, a na redu je bila misica Jovana Ljubisavljević. - Srednji budžet dajem Milici Kemez. Ona je u početku bila uz mene, krivo mi je što sam je vređao, nakon svega mi je jedna… »
Haos u beloj kući na raspodeli budžeta! Karić ukrao pare od Nece, Tara krenula da uzme još novca: Ukrašću ti sve što…

Haos u beloj kući na raspodeli budžeta! Karić ukrao pare od Nece, Tara krenula da uzme još novca: Ukrašću ti sve što…

Kurir 08.02.2021
Neca Tiktoker je dodelio budžet Stefanu Kariću kome je dao mali budžet, a onda je Karić ukrao još 1000 dinara. - Stefan Karić je dobio mali budžet, u stvari srednji jer je uzeo 1000 preko - rekao je Neca. Jovana Ljubisavljević je nastavila svađu… »

Vesti dana »