Povezane vesti

Loš ekg i promene na mozgu! Nikolina Pišek progovorila o posledicama trovanja - jedva izvukle živu glavu (kurir televizija)

Loš ekg i promene na mozgu! Nikolina Pišek progovorila o posledicama trovanja - jedva izvukle živu glavu (kurir televizija)

Kurir 09.02.2021
Voditeljka Nikolina Pišek i njena ćerka Una doživele su trovanje ugljen-monoksidom u stanu u Zagrebu, kada je usled građevinskih radova pukla cev, posle čega su one završile u bolnici. "Moja intoksikacija se može klasificirati kao ozbiljna… »
Još otežano dišem, imam smetnje na srcu: Nikolina Pišek otkrila kako se osećaju ona i njena ćerka posle trovanja…

Još otežano dišem, imam smetnje na srcu: Nikolina Pišek otkrila kako se osećaju ona i njena ćerka posle trovanja…

Večernje novosti 09.02.2021
VODITELjKA Nikolina Pišek (47) javila se iz hotela u Zagrebu, gde boravi nakon što se, u noći između subote i nedelje, sa ćerkicom Unom (5) u porodičnoj kući otrovala ugljen-monoksidom. To se desilo jer je, kako je policija utvrdila, dimovodna cev… »
Očaj i plač vaših najbližih, vas više nema, kraj: Nikolina Pišek uz sliku iz bolnice govorila o detaljima trovanja!

Očaj i plač vaših najbližih, vas više nema, kraj: Nikolina Pišek uz sliku iz bolnice govorila o detaljima trovanja!

Mondo 09.02.2021
Voditeljka do najsitnijih detalja opisala dramu kroz koju je prošla. Voditeljka do najsitnijih detalja opisala dramu kroz koju je prošla. Nikolina Pišek doživela je pravu dramu pre dva dana, kada je u stanu pukla cev od plina koja obezbeđuje grejanje… »
"Još uvek sam živa": Nikolina pokazala slike iz bolnice sa ćerkom! Nakon trovanja gasom apeluje na važnu stvar, a od sad…

"Još uvek sam živa": Nikolina pokazala slike iz bolnice sa ćerkom! Nakon trovanja gasom apeluje na važnu stvar, a od sad…

Blic 09.02.2021
Nikolina Pišek i njena naslednica Una su u noći između subote i nedelje pronađene onesvešćene u stanu u Zagrebu, nakon što su se otrovale ugljen-monoksidom. Do trovanja je došlo kada je usled građevinskih radova u zgradi pukla cev, a voditeljka… »
Nikolina Pišek objavila fotografije iz bolnice! Nakon trovanja, voditeljka poslala jaku poruku: Ovo je naš drugi rođendan…

Nikolina Pišek objavila fotografije iz bolnice! Nakon trovanja, voditeljka poslala jaku poruku: Ovo je naš drugi rođendan…

Kurir 09.02.2021
U stanu voditeljke Nikoline Pišek u Zagrebu, u kojem živi sa suprugom Vidojem Ristovićem, pukla je cev od plina koja obezbeđuje grejanje za celu zgradu. Nikolina i njena ćerka Una (6) otrovale su se plinom, a sada se Nikolina oglasila na svom… »
Lupao je na prozor i rekao policiji "ja SAD razvaljujem": Voditeljka uživo o trovanju plinom - "Srećom smo preživele"

Lupao je na prozor i rekao policiji "ja SAD razvaljujem": Voditeljka uživo o trovanju plinom - "Srećom smo preživele"

Mondo 09.02.2021
Voditeljka Nikolina Pišek i njena ćerka pronađene su bez svesti u svom domu u Zagrebu. Voditeljka Nikolina Pišek i njena ćerka pronađene su bez svesti u svom domu u Zagrebu. Voditeljka Nikolina Pišek doživela je pravu dramu pre dva dana, kada je u… »
Prešli da žive u hotel: Nikolina Pišek se nakon trovanja gasom oglasila fotografijom, pa poručila: "Sve će biti okej…

Prešli da žive u hotel: Nikolina Pišek se nakon trovanja gasom oglasila fotografijom, pa poručila: "Sve će biti okej…

Blic 08.02.2021
U stanu voditeljke Nikoline Pišek (44) u Zagrebu, u kojm živi sa suprugom Vidojem Ristovićem (42), pukla je cev od plina koja obezbeđuje grejanje za celu zgradu. Nikolina i njena ćerka Una (6) otrovale su se plinom, a voditeljka se sada oglasila… »
"Nikolina je jedva otvorila, lupao sam po prozoru": Nakon trovanja gasom, prijatelj voditeljke opisao kroz kakvu dramu su…

"Nikolina je jedva otvorila, lupao sam po prozoru": Nakon trovanja gasom, prijatelj voditeljke opisao kroz kakvu dramu su…

Večernje novosti 08.02.2021
U STANU voditeljke Nikoline Pišek (44) u Zagrebu, u kojm živi sa suprugom Vidojem Ristovićem (42), pukla je cev od plina koja obezbeđuje grejanje za celu zgradu. Nikolina i njena ćerka Una (6) otrovale su se plinom. Šta se tačno dogodilo sada je… »

Vesti dana »