Povezane vesti

Stravično! Otkriven krvavi recept veljine ekipe: Svi ubijeni svojim porodicama dali identičan izgovor pre odlaska u smrt

Stravično! Otkriven krvavi recept veljine ekipe: Svi ubijeni svojim porodicama dali identičan izgovor pre odlaska u smrt

Mondo 09.02.2021
Porodicama nestalih muškaraca je ovaj detalj bio čudan, a kasnije su posumnjali da je deo monstruozne šeme. Porodicama nestalih muškaraca je ovaj detalj bio čudan, a kasnije su posumnjali da je deo monstruozne šeme. Kriminalna grupa na čijem čelu… »
Evo šta se danas dešava u ritopeku: Do sada neviđene fotografije kuće iz drugog ugla (foto)

Evo šta se danas dešava u ritopeku: Do sada neviđene fotografije kuće iz drugog ugla (foto)

Večernje novosti 09.02.2021
ŠESTI dan za redom policija je u vikendici u beogradskom naselju Ritopek, za koju se sumnja da je Veljko Belivuk, poznatiji kao Velja Nevolja, koristio za izvršavanje najgusnijih zločina. Policijci su i danas na terenu, na imanju Velje Nevolje, a… »
Namame ih na sastanak, žrtve krenu bez telefona, a zatim im se izgubi svaki trag: Evo kakav je bio recept ubijanja Veljine…

Namame ih na sastanak, žrtve krenu bez telefona, a zatim im se izgubi svaki trag: Evo kakav je bio recept ubijanja Veljine…

Kurir 09.02.2021
Kriminalna grupa na čijem čelu su se nalazili Veljko Belivuk, zvani Velja Nevolja i njegova desna ruka Marko Miljković Mare, imali su gotovo identičan plan kako su mamili svoje žrtve pre nego što su ih brutalno ubijali u štek-vikendicama, a od tada… »
Kako mi je? Samo što ne umrem! Progovorio otac Jove Kecmana čiji se nestanak povezuje sa veljom nevoljom

Kako mi je? Samo što ne umrem! Progovorio otac Jove Kecmana čiji se nestanak povezuje sa veljom nevoljom

Kurir 09.02.2021
Jovo Kecman (52), fitnes instruktor nestao je 24. septembra u Malom Moktom Lugu. Načelnik Uprave kriminalističke policije MUP, Bogdan Pušić u nedelju je pročitao spisak nestalih ljudi za koje se sumnja da su žrtve ekipe Veljka Belivuka, zvanog Velja… »
Crna lista velje nevolje: Ovo su imena ljudi za kojima se traga

Crna lista velje nevolje: Ovo su imena ljudi za kojima se traga

Večernje novosti 09.02.2021
OSIM navijača Zvezde Zdravka Radojevića, "Pink Pantera" Milana Ljepoje i navijača Partizana Gorana Veličkovića Goksija, za koje se sumnja da su žrtve novog kriminalnog klana okupljenog oko Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, načelnk Uprave… »
"10 Dana pred nestanak se čudno ponašao": Ispovest oca fitnes trenera za kog se sumnja da je jedna od žrtava grupe Velje…

"10 Dana pred nestanak se čudno ponašao": Ispovest oca fitnes trenera za kog se sumnja da je jedna od žrtava grupe Velje…

Blic 08.02.2021
"Došao je komšija i rekao mi je da se ime mog sina spominje u kontekstu ovog velikog hapšenja, ali ja u to ne verujem. Mi smo bili veoma bliski i siguran sam da bi mi rekao da je povezan sa tim ljudima. Jedino se poslednjih deset dana čudno… »
Namamili ga slikom vezanog velje nevolje: Lazar Vukićević rekao jednu rečenicu prijateljima i nestao!(foto)

Namamili ga slikom vezanog velje nevolje: Lazar Vukićević rekao jednu rečenicu prijateljima i nestao!(foto)

Večernje novosti 08.02.2021
SREDINOM oktobra prošle godine je u Beogradu nestao Lazar Vukićević(31), koji je bio blizak Zvezdinim navijačima i crnogorkom kriminalnom klanu - "škaljarcima". Operativci kriminalističke policije, tokom predistrage svih nedela kriminalne grupe… »
Ljepoja raskomadan i iznet U torbama? Novi jezivi detalji zločina za koje se sumnjiče vođe navijačke grupe "Principi"

Ljepoja raskomadan i iznet U torbama? Novi jezivi detalji zločina za koje se sumnjiče vođe navijačke grupe "Principi"

Večernje novosti 08.02.2021
U toku su pregovori oko dobijanja statusa zaštićenog svedoka u postupku protiv organizovane kriminalne grupe, koju predvode Veljko Belivuk i Marko Miljković, vođa navijačke grupe "Principi". Reč je, kako saznaju "Novosti", o najmanje jednom… »

Vesti dana »