Povezane vesti
Šarićevom advokatu četiri i po godine zatvora zbog pranja novca
Politika 09.02.2021
Posebno odeljenje za organizovani kriminal Višeg suda u Beogradu osudilo je juče advokata Andriju Krlovića na četiri i po godine zatvora zbog pranja novca. Krloviću je oduzet i stan u Ulici prote Mateje broj 66 u Beogradu, tako što je presudom određena i… »
Zatvor za sutkinju i njenog supruga zbog primanja mita
RTS 09.02.2021
Apelacioni sud u Beogradu pravosnažno je osudio na pet godina zatvora sutkinju Osnovnog suda u Lazarevcu Svetlanu Stojanović zbog primanja mita od 2.000 evra, a njenog supruga Miroljuba Stojanovića koji joj je u tome pomogao na četiri i po godine… »
Advokat ostao i bez stana: Presuda pravniku koji je prao novac za Darka Šarića
Večernje novosti 08.02.2021
ADVOKAT Andrija Krlović osuđen je u ponedeljak u Specijalnom sudu u Beogradu prvostepenom presudom na četiri i po godine zatvora, jer je, kako se tvrdi, za Darka Šarića "prao novac", ulažući u kupovinu firmi u Srbiji sredstva stečena prodajom kokaina… »
Vesti dana »
Tramp: Diplomatski fokus SAD prebacuje se na rat u Ukrajini
Newsmax Balkans pre 56 minutajoš 34 povezane
Predsednik opštine u raspravi sa majkama dece s invaliditetom: Štrajkuju glađu jer im je odbijen zahtev za refundaciju
N1 Info pre 1 satjoš 10 povezanih
Vučić u Tbilisiju: Srbija ostaje posvećena izgradnji partnerstva sa Gruzijom
Beta pre 3 satajoš 30 povezanih





