Povezane vesti

Vučić: Imam 75 kumova, ne vozim se Petrovićevim avionima i autobusima

Vučić: Imam 75 kumova, ne vozim se Petrovićevim avionima i autobusima

Radio 021 09.02.2021
Predsednik Aleksandar Vučić na pitanje N1 da prokomentariše otkriće KRIK-a da je njegov kum Nikola Petrović kupio od kontroverznog biznismena Stanka Subotića avio-kompaniju, kaže da "nema pojma šta (Petrović) kupuje i čime se bavi" i da je reč… »
Vučić kaže da ima 75 kumova, za Petrovića „ne zna šta radi“, a jedan ga „ruši“

Vučić kaže da ima 75 kumova, za Petrovića „ne zna šta radi“, a jedan ga „ruši“

N1 Info 09.02.2021
Predsednik Aleksandar Vučić, na pitanje N1 da prokomentariše vest da je njegov kum Nikola Petrović kupio od kontroverznog biznismena Stanka Subotića avio-kompaniju, kaže da "nema pojma šta (Petrović) kupuje i čime se bavi" i da je reč o čoveku… »
SSP: Vučiću, objasni odakle pare tvom kumu za avio kompaniju

SSP: Vučiću, objasni odakle pare tvom kumu za avio kompaniju

Nova 09.02.2021
Stranka slobode i pravde (SSP) saopštila je da zahteva od predsednika Srbije Aleksandra Vučića da "bez odlaganja objasni javnosti odakle novac njegovom kumu i bivšem direktoru Javnog preduzeća Elekromreže Srbije Nikoli Petroviću da kupi… »
KRIK: Kum predsednika Srbije kupio avio-kompaniju od Stanka Subotića

KRIK: Kum predsednika Srbije kupio avio-kompaniju od Stanka Subotića

Nova ekonomija 09.02.2021
Jedan od najbližih ljudi predsednika Srbije Aleksandra Vučića, njegov kum Nikola Petrović, kupio je aviokompaniju "Air Posh" od kontroverznog biznismena Stanka Subotića, otkrivaju KRIK i OCCRP. Ovaj posao obavljen je van očiju javnosti, jer ga je… »
Vučić: Imam 75 kumova, nemam nikakvo učešće u njihovim biznisima

Vučić: Imam 75 kumova, nemam nikakvo učešće u njihovim biznisima

IndeksOnline 09.02.2021
BEOGRAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je rekao da ima 75 kumova i da nema nikakvo učešće u njihovim biznisima. Vučić je na konferenciji za novinare na pitanje kako komentariše to što je njegov kum Nikola Petrović kupio je… »
Vučić o Nikoli Petroviću: Ljudi, pa ja imam 75 kumova

Vučić o Nikoli Petroviću: Ljudi, pa ja imam 75 kumova

Nova 09.02.2021
"Nemam pojma čime se bavi moj kum Nikola Petrović", rekao je predsednik Aleksandar Vučić odgovarajući na pitanje N1 o istraživanju KRIK-a u kom se navodi da je Petrović, bivši direktor Elektromreža Srbije, kupio aviokompaniju biznismena Stanka… »
KRIK: Predsednikov kum Nikola Petrović kupio avio-kompaniju od Stanka Subotića

KRIK: Predsednikov kum Nikola Petrović kupio avio-kompaniju od Stanka Subotića

N1 Info 09.02.2021
Jedan od najbližih ljudi predsednika Srbije Aleksandra Vučića, njegov kum Nikola Petrović, kupio je avio-kompaniju "Air Posh“ od kontroverznog biznismena Stanka Subotića, otkrivaju KRIK i OCCRP. Ovaj posao, kako navodi KRIK, obavljen je van očiju… »
KRIK: Vučićev kum kupio aviokompaniju od Caneta Subotića

KRIK: Vučićev kum kupio aviokompaniju od Caneta Subotića

Nova 09.02.2021
Jedan od najbližih ljudi predsednika Srbije Aleksandra Vučića, njegov kum Nikola Petrović, kupio je avio-kompaniju "Air Posh" od kontroverznog biznismena Stanka Subotića, otkrivaju KRIK i OCCRP. Ovaj posao obavljen je van očiju javnosti –… »
KRIK: Vučićev kum Nikola Petrović kupio avio-kompaniju od Stanka Subotića

KRIK: Vučićev kum Nikola Petrović kupio avio-kompaniju od Stanka Subotića

Danas 09.02.2021
Jedan od najbližih ljudi predsednika Srbije Aleksandra Vučića, njegov kum Nikola Petrović, kupio je avio-kompaniju „Air Posh“ od kontroverznog biznismena Stanka Subotića, otkrivaju KRIK i OCCRP. Ovaj posao obavljen je van očiju javnosti –… »

Vesti dana »