Povezane vesti

Ljubičićeva i Zorić dali izjave policiji o događaju u Pančevu

Ljubičićeva i Zorić dali izjave policiji o događaju u Pančevu

RTS 09.02.2021
Zamenica javnog tužioca Milica Ljubičić kaže da je dala izjavu policiji u svojstvu građanina i objasnila okolnosti pod kojima se zatekla u trenutku privođenja M. Đ. prošlog petka u Pančevu, podsećajući da ta osoba nije uhapšena, već privedena… »
Milica Ljubičić o saslušanju: Doživela sam linč

Milica Ljubičić o saslušanju: Doživela sam linč

Nova 09.02.2021
Zamenik tužioca Drugog osnovnog tužilaštva Milica Ljubičić, saslušana je danas u policiji, nakon što je prisustvovala hapšenju Miloša Đukanovića, koji se dovodi u vezu sa Veljkom Belivukom. Ljubičićeva je na saslušanju objasnila kako se… »
Tomo Zorić nakon saslušanja u policiji: Dostavio sam sve ugovore o izdavanju stana

Tomo Zorić nakon saslušanja u policiji: Dostavio sam sve ugovore o izdavanju stana

Danas 09.02.2021
Sekretar Državnog veća tužilaca Tomo Zorić izjavio je da je tokom današnjeg saslušanja policiji dostavio sve ugovore koje je sačinio sa Milošem Đukanovićem, koji je uhapšen dok je s njim sedeo u restoranu, a kome, kako Zorić tvrdi, izdaje… »
Tomo Zorić saslušan u policiji: Objasnio sam situaciju u vezi s podstanarom

Tomo Zorić saslušan u policiji: Objasnio sam situaciju u vezi s podstanarom

N1 Info 09.02.2021
Sekretar Državnog veća tužilaca (DVT) Tomo Zorić danas je saslušan u policiji, nakon što je pre nekoliko dana prisustvovao hapšenju navijača Partizana Miloša Đukanovića, bliskog vođi "Principa" Veljku Belivuku, zvanom Velja Nevolja, a kako je… »
Zorić za Nova.rs: Mene saslušavaju, a mog stanara pustili

Zorić za Nova.rs: Mene saslušavaju, a mog stanara pustili

Nova 09.02.2021
Sekretar Državnog veća tužilaca (DVT) Tomo Zorić danas je saslušan u policiji, nakon što je pre nekoliko dana prisustvovao hapšenju navijača Partizana Miloša Đukanovića, bliskog vođi "Principa" Veljku Belivuku, zvanom Velja Nevolja, a kako je… »
Tomo Zorić na saslušanju u policiji: Biće ispitan o hapšenju Đukanovića u Pančevu, ali i o vezama sa Belivukom

Tomo Zorić na saslušanju u policiji: Biće ispitan o hapšenju Đukanovića u Pančevu, ali i o vezama sa Belivukom

Kurir 09.02.2021
Sekretar Državnog veća tužilaca Tomo Zorić trenutno je na saslušanju u policiji, a očekuje se da u toku dana na informativni razgovor dođe i zamenica Drugog osnovnog tužilaštva Milica Ljubičič. Prema nekim informacijama, ovaj dvojac biće… »
Tomo Zorić izdavao stan bivšem predsedniku FK dinama: U policiji objasnio šta je radio sa Đukanovićem kada su došli da ga…

Tomo Zorić izdavao stan bivšem predsedniku FK dinama: U policiji objasnio šta je radio sa Đukanovićem kada su došli da ga…

Kurir 09.02.2021
Sekretar Državnog veća tužilaca Tomo Zorić potvrdio je da su danas on i zamenik tužioca Milica Ljubičić dali izjavu policiji u svojstvu građana u vezi sa njihovim prisustvom privođenju Miloša Đukanovića, prošlog petka u Pančevu. - To je bio… »
Udruženje sudija i tužilaca: Nema zaštićenih, samo tako se ova borba može sprovesti do kraja!

Udruženje sudija i tužilaca: Nema zaštićenih, samo tako se ova borba može sprovesti do kraja!

Kurir 09.02.2021
Udruženje sudija i tužilaca Srbije (UST) podržalo je akciju hapšenja osumnjičenih za organizovanje kriminalne grupe i vršenje najtežih krivičnih dela i pohvalilo rad Tužilaštva za organizovani kriminal i drugih državnih organa koji u njoj… »
Tužilac Tomo Zorić na saslušanju zbog povezanosti sa krimosima Veljka Belivuka

Tužilac Tomo Zorić na saslušanju zbog povezanosti sa krimosima Veljka Belivuka

Luftika 09.02.2021
Sekretar Državnog veća tužilaca Tomo Zorić danas je saslušan u policiji, a očekuje se da u toku dana na informativni razgovor dođe i zamenica Drugog osnovnog tužilaštva Milica Ljubičić. Prema nepotvrđenim informacijama, oboje su u trenutku… »
Tomo Zorić na saslušanju u policiji

Tomo Zorić na saslušanju u policiji

Nova 09.02.2021
Sekretar Državnog veća tužilaca Tomo Zorić trenutno je na saslušanju u policiji, a očekuje se da u toku dana na informativni razgovor dođe i zamenica Drugog osnovnog tužilaštva Milica Ljubičić, prenose Novosti. Prema prvim informacijama, ovaj… »
Tužilac Tomo Zorić u policiji! Ispituju ga o vezama sa Veljom Nevoljom!

Tužilac Tomo Zorić u policiji! Ispituju ga o vezama sa Veljom Nevoljom!

Mondo 09.02.2021
Zorić i Ljubičić bili su prisutni kada je policija u Pančevu privela bivšeg predsednika kluba FK Dinamo Miloša Đukanovića, koji se dovodi u vezu sa grupom Veljka Belivuka. Zorić i Ljubičić bili su prisutni kada je policija u Pančevu privela… »

Vesti dana »