Povezane vesti

Miljana Kulić PROGANJALA pevače i pevačice OTKRILA Milena Ćeranić!

Miljana Kulić PROGANJALA pevače i pevačice OTKRILA Milena Ćeranić!

Svet & Skandal 09.02.2021
Pevačica Milena Ćeranić te navela da zna da je Miljana Kulić osim pevača, proganjala i njene koleginice. Ova pevačica je rekla da je i sama morala da promeni broj telefona. – Miljana je bila poznata u mojim krugovima kao neko ko je proganjao… »
Nije proganjala samo moje kolege: Pevačica progovorila o "akcijama" Miljane Kulić i iznela nove detalje!

Nije proganjala samo moje kolege: Pevačica progovorila o "akcijama" Miljane Kulić i iznela nove detalje!

Mondo 09.02.2021
Milena je očigledno oduševljena Nišlijkom. Milena je očigledno oduševljena Nišlijkom. Pevačica Milena Ćeranić prokomentarisala je nedavni sukob u Zadruzi koji je izbio između Miljane Kulić i Kristijana Golubovića, i otkrila da je temperamentna… »
Pevačica otkrila nove šok detalje o Miljani Kulić: "Nije proganjala samo pevače, menjala sam broj telefona"

Pevačica otkrila nove šok detalje o Miljani Kulić: "Nije proganjala samo pevače, menjala sam broj telefona"

Blic 09.02.2021
Pevačica Milena Ćeranić prokomentarisala je sukob Miljane Kulić i Kristijana Golubovića, te navela da zna da je Nišlijka osim pevača, proganjala i njene koleginice. - Fascinirana sam Miljaninom preciznošću kad je u pitanju gađanje šoljom. Ona… »

Vesti dana »