Povezane vesti

Danica Maksimović: Izvrnula sam utrobu zbog Suzane Kolar

Danica Maksimović: Izvrnula sam utrobu zbog Suzane Kolar

Nova 09.02.2021
Suzana Kolar je čudesna uloga, zahtevna, intrigantna, kompleksna. Sve što odavno nisam imala priliku da igram, rekla je za Nova.rs Danica Maksimović povodom premijere filma “Jedini izlaz” reditelja Darka Nikolića koja je zakazana za 10. februar u… »
Kad žrtva postane pobednik: Režiser Darko Nikolić o filmu "Jedini izlaz"

Kad žrtva postane pobednik: Režiser Darko Nikolić o filmu "Jedini izlaz"

Večernje novosti 09.02.2021
FILM "Jedini izlaz" govori o teškim i traumama opterećenim ljudskim sudbinama i poručuje da za nasilje ne postoji opravdanje. Siguran sam da će publika shvatiti da je priča glavne junakinje Ane Kolar priča o snazi žena i glasna poruka - NISI SAMA… »
U Srbiji se i dalje žmuri na zlostavljanje: Anđelka Prpić o novom filmi u ulozi u kakvoj je nikad nismo gledali!

U Srbiji se i dalje žmuri na zlostavljanje: Anđelka Prpić o novom filmi u ulozi u kakvoj je nikad nismo gledali!

Kurir 09.02.2021
U srpske bioskope konačno stiže jedno domaće ostvarenje, a to je debitantski film "Jedini izlaz" reditelja Darka Nikolića. Film će premijerno biti prikazan u sredu u Beogradu, a glavnu ulogu prvi put na velikom platnu igra sjajna komičarka Anđelka… »
Ljudima treba pomoć da kažu „ne“ zlostavljaču

Ljudima treba pomoć da kažu „ne“ zlostavljaču

Danas 08.02.2021
Film "Jedini izlaz", reditelja Darka Nikolića, od 10. februara u Cineplex bioskopima Film „Jedini izlaz“ je važan zbog shvatanja da u našem okruženju žive ljudi, nije bitno da li su žene ili muškarci, koliko godina imaju, kojima nekad treba… »

Vesti dana »