Povezane vesti

Gospodin se ne javlja pola sata, ja stojim! Vesna javno kritikovala Đoleta, poručila mu: "Čekam te kod kolima!" (video)

Gospodin se ne javlja pola sata, ja stojim! Vesna javno kritikovala Đoleta, poručila mu: "Čekam te kod kolima!" (video)

Mondo 09.02.2021
Bilo joj je hladno, a i sklonila se od kiše... Bilo joj je hladno, a i sklonila se od kiše... Pevačica Vesna Đogani, koja je nedavno pričala o svom iskustvu o TikToku, podelila je pratiocima na Instagramu jednu situaciju u kojoj se našla. Kako je… »
"Gospodin se ne javlja pola sata, ja stojim, hladno mi je" Vesna Đogani se požalila na Đoleta, ostala sama u garaži u…

"Gospodin se ne javlja pola sata, ja stojim, hladno mi je" Vesna Đogani se požalila na Đoleta, ostala sama u garaži u…

Blic 09.02.2021
Vesna Đogani odlučila je da snimi lajv dok je čekala svog supruga Đoleta Đoganije u jednoj garaži u centru Beograda i požalila se svojim pratiocima na Instagramu. - Moj dogovor sa Đoletom bio je da on završi neko snimanje i da se nađemo kod… »
Čekam te kod kolima, drugi deo Vesna Đogani se požalila na Đoleta: Gospodin se ne javlja pola sata, ja stojim, hladno mi…

Čekam te kod kolima, drugi deo Vesna Đogani se požalila na Đoleta: Gospodin se ne javlja pola sata, ja stojim, hladno mi…

Kurir 09.02.2021
Pevačica Vesna Đogani svakodnevno izveštava svoje pratioce na društvenim mrežama o svakom svom koraku. Njene današnje objave privukle su veliku pažnju. Naime, Vesna se našla u situaciji da čeka svog supruga Đoleta Đoganija u garaži, pa je… »

Vesti dana »