Povezane vesti
Rusija će pooštriti kazne za prekršaje na protestima
Politika 09.02.2021
Ruski poslanici glasali su danas o zakonu o pooštravanju kazne za kršenja pravila koja regulišu proteste, a taj zakon dolazi nekoliko dana posle suzbijanja protesta u znak podrške zatvorenom opozicionaru Alekseju Navaljnom. Tekst upućen Državnoj dumi… »
Demonstranti u Rusiji će biti kažnjeni s 4.000 rubalja
Nova 09.02.2021
Ruski poslanici glasali su danas o zakonu o pooštravanju kazni za kršenja pravila koja regulišu proteste, a taj zakon dolazi nekoliko dana posle suzbijanja protesta u znak podrške zatvorenom opozicionaru Alekseju Navaljnom. Tekst upućen Državnoj dumi… »
Rusija pooštrava kazne za kršenja pravila na protestima
N1 Info 09.02.2021
Ruski poslanici glasali su o zakonu o pooštravanju kazne za kršenja pravila koja regulišu proteste, a taj zakon dolazi nekoliko dana posle suzbijanja protesta u znak podrške zatvorenom opozicionaru Alekseju Navaljnom. Tekst upućen Državnoj dumi, donjem… »
Vesti dana »
Cijene nafte pale 10 posto nakon Trumpove objave o odgodi napada na Iran
SEEbiz pre 8 minutajoš 60 povezanih
"Niko nije sam": U Kragujevcu skup podrške privedenim studentima iz Novog Pazara
Nova pre 1 satjoš 34 povezane
"Odustao je": Oglasio se Iran nakon Trampove promene plana
Večernje novosti pre 3 satajoš 59 povezanih





