Povezane vesti

"U: Zagrebu nemam gde da živim osim u hotelu, dolazim u Beograd": Nikolina Pišek nakon trovanja donela odluku

"U: Zagrebu nemam gde da živim osim u hotelu, dolazim u Beograd": Nikolina Pišek nakon trovanja donela odluku

Blic 10.02.2021
Nakon drame koja se odigrala proteklog vikenda, kada su ona i njena ćerka Una završile u bolnici zbog trovanja ugljen-monoksidom, voditeljka Nikolina Pišek sa porodicom boravi u jednom hotelu u Zagrebu, a kako kaže u stan ne planira da se vraća… »
U Zagrebu nemam gde da živim, dolazim u Beograd! Voditeljka Nikolina Pišek nakon trovanja otkrila kako se oseća: Imam kratak…

U Zagrebu nemam gde da živim, dolazim u Beograd! Voditeljka Nikolina Pišek nakon trovanja otkrila kako se oseća: Imam kratak…

Kurir 10.02.2021
Nikolina Pišek i njena ćerka Una dva dana su provele u bolnici nakon trovanja ugljen-monoksidom u svom stanu u centru Zagreba. Nakon izlaska iz bolnice smestile su se u hotel, a suprug voditeljke Vidoje odmah je došao iz Beograda u Zagreb. - Okej sam… »
Pluća su mi SAD starija nego ja, tužiću krivca: Nikolina se nakon trovanja seli u Beograd, u Zagrebu nema gde da živi

Pluća su mi SAD starija nego ja, tužiću krivca: Nikolina se nakon trovanja seli u Beograd, u Zagrebu nema gde da živi

Mondo 10.02.2021
Ona i ćerkica su zbog trovanja dva dana provele u bolnici. Ona i ćerkica su zbog trovanja dva dana provele u bolnici. Voditeljka Nikolina Pišek i njena mlađa ćerka Una Sofija zbog trovanja ugljen-monoksidom u svom stanu u Zagrebu provele su dva dana… »
Pokazao sliku ćerke borca: Muž Nikoline Pišek nakon trovanja supruge i naslednice poručuje: "Ti si junak moj"

Pokazao sliku ćerke borca: Muž Nikoline Pišek nakon trovanja supruge i naslednice poručuje: "Ti si junak moj"

Blic 09.02.2021
Nikolina Pišek i njena naslednica Una su tokom minulog vikenda pronađene onesvešćene u stanu u Zagrebu, nakon što su se otrovale ugljen-monoksidom. Do trovanja je došlo kada je usled građevinskih radova u zgradi pukla cev, a voditeljka je otkrila… »
Nikolina Pišek objavila fotografije iz bolnice: Voditeljka posle trovanja poslala snažnu poruku (foto)

Nikolina Pišek objavila fotografije iz bolnice: Voditeljka posle trovanja poslala snažnu poruku (foto)

Večernje novosti 09.02.2021
U STANU voditeljke Nikoline Pišek u Zagrebu, u kojem živi sa suprugom Vidojem Ristovićem, pukla je cev od plina koja obezbeđuje grejanje za celu zgradu. Nikolina i njena ćerka Una (6) otrovale su se plinom, a sada se Nikolina oglasila na svom… »

Vesti dana »