Povezane vesti
Uhapšeni hakeri, ukrali 100 milona dolara u kriptovaluti
Dnevnik 10.02.2021
HAG: Evropol je saopštio danas da je pomogao hapšenju deset lica osumnjičenih za krađu kripto valuta u vrednosti 100 miliona dolara kroz sistem "zamene SIM kartica" koji je osumnjičenima omogućio pristup telefonima njihovih žrtava. Ukupno osam… »
Ukradeno 100 miliona dolara u kriptovalutama: Uhapšeno 10 hakera - žrtve sportisti, muzičari...
Večernje novosti 10.02.2021
DESET hakera je uhapšeno zbog sumnje da su ukrali kriptovalute u vrednosti od 100 miliona dolara od poznatih ličnosti u Americi, saopštila je evropska policijska služba Europol. Kako je navedeno, na hiljade žrtava, među kojima su poznati influenseri… »
Velika Britanija: Uhapšeno 8 osoba zbog zamena SIM kartica poznatim ličnostima
RTV 10.02.2021
LONDON - Britanska policija saopštila je danas da je uhapsila osam osoba u okviru istrage o otmici telefona putem zamene SIM kartica američkim poznatim ličnostima. Britanska Nacionalna agencija za kriminal (NCA) saopštila je da su sportske zvezde… »
Vesti dana »
Tramp i Makron u Evijanu Le Benu novinarima o situaciji na Bliskom istoku
Beta pre 58 minutajoš 29 povezanih
Vučić u Gruziji: Patrijarh Šija III dobro razume poziciju Srbije i brigu za manastire na KiM /foto/
Sputnik pre 1 satjoš 28 povezanih






