Povezane vesti

Vulin o hapšenju kriminalne grupe: Vučić nam je rekao da radimo u skladu sa zakonom

Vulin o hapšenju kriminalne grupe: Vučić nam je rekao da radimo u skladu sa zakonom

Novi magazin 10.02.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić bio obaveštavan o "svakom koraku" u akciji hapšenja kriminalne grupe Veljka Belivuka. "Vučić je znao šta će se dešavati, kada će se… »
Ja tebi vojvodo, ti meni serdare: Dačić i Vulin razmenili čestitke za borbu protiv mafije

Ja tebi vojvodo, ti meni serdare: Dačić i Vulin razmenili čestitke za borbu protiv mafije

Radio 021 10.02.2021
Na početku današnje sednice parlamenta, predsednik Skupštine Srbije i ministar unutrašnjih poslova razmenili su čestitke, zahvalnost i podršku u borbi protiv mafije. Predsednik skupštine Ivica Dačić na početku sednice čestitao je Ministartstvu… »
Dačić: Grupe prijateljstva sa onima koji su povukli priznanje Kosova

Dačić: Grupe prijateljstva sa onima koji su povukli priznanje Kosova

Blic 10.02.2021
Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da je parlament formirao poslaničke grupe prijateljstva sa svim državama koje nisu priznale nezavisnost tzv. Kosova, kao i sa onim država koje su povukle priznanje. Dačić je u parlamentu gde… »
Na početku sednice, Dačić i Vulin razmenili čestitke povodom borbe protiv mafije

Na početku sednice, Dačić i Vulin razmenili čestitke povodom borbe protiv mafije

N1 Info 10.02.2021
Na početku sednice predsednik Skupštine Srbije i ministar unutrašnjih poslova razmenili su čestitke, zahvalnost i podršku u borbi protiv mafije. Predsednik skupštine Ivica Dačić na početku sednice čestitao je Ministartstvu unutrašnjih poslova… »
Dačić: Grupe prijateljstva sa onima koji nisu priznali KiM

Dačić: Grupe prijateljstva sa onima koji nisu priznali KiM

Nova 10.02.2021
Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da je parlament formirao poslaničke grupe prijateljstva sa svim državama koje nisu priznale nezavisnost tzv.Kosova, kao i sa onim država koje su povukle priznanje. Dačić je u parlamentu gde… »
Dačić čestitao, Vulin se zahvalio: Mafija je kancer za celo društo, čestitke za MUP, BIA i Tužilaštvo

Dačić čestitao, Vulin se zahvalio: Mafija je kancer za celo društo, čestitke za MUP, BIA i Tužilaštvo

Kurir 10.02.2021
BEOGRAD - Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić čestitao je danas svim državnim organima, kao i predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću na akciji hapšenja kriminalne grupe oko Veljka Belivuka. Dačić je iskoristio prisustvo ministra unutrašnjih… »
Ministar Vulin: Srbija se na migrantskoj ruti najuspešnije bori protiv krijumčarenja ljudi

Ministar Vulin: Srbija se na migrantskoj ruti najuspešnije bori protiv krijumčarenja ljudi

Kurir 10.02.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da se na migrantskoj ruti Srbija najuspešnije bori protiv krijumčarenja ljudi i naglasio da Ministarstvo unutrašnjih poslova ulaže ozbiljne napore kako bi iregularne migrante sklonilo sa… »

Vesti dana »