Povezane vesti
Više od 2.000 novozaraženih u Srbiji, stižu kineske vakcine
Glas Amerike 10.02.2021
BEOGRAD — U Srbiji je registrovano još 2.088 novozaraženih na 12.987 testiranih, pokazuju zvanični podaci. Umrlih je još 14. U bolnici je 3.810 ljudi, a na respiratorima su 134 pacijenta. Nastavljena je vakcinacija i revakcinacija, a prema najavama… »
Jovanović: Proces digitalizacije nastaviće se projektom eUput
RTV 10.02.2021
BEOGRAD - Digitalizacija u zdravstvu biće nastavljena kroz projekat eUputa, izjavio je danas direktor vladine Kancelarije za informacione tehnologije i eUpravu Mihailo Jovanović. Kako je istakao za RTS, pravi uspešan primer koliko su značajni takvi… »
Uskoro kod lekara bez papirnog uputa: Pacijenti više neće morati jednom mesečno da idu kod svog doktora
Blic 10.02.2021
Dosadašnji proces digitalizacije omogućio je da Srbija spremno uđe u logistički zahtevnu vakcinaciju, ali se na tome neće stati i digitalizacija u zdrastvu biće nastavljena kroz projekat e-uputa, rekao je za RTS direktor kancelarije za informacione… »
Jovanović: Uskoro ćemo kod lekara bez papirnog uputa
Nova 10.02.2021
Dosadašnji proces digitalizacije omogućio je da Srbija spremno uđe u logistički zahtevnu vakcinaciju, ali se na tome neće stati i digitalizacija u zdrastvu biće nastavljena projektom e-uput, rekao je direktor Kancelarije za informacione tehnologije i… »
Vesti dana »

Tramp posle ubistva Čarlija Kirka za nasilje u SAD okrivio "radikalnu levicu"
N1 Info pre 29 minutajoš 56 povezanih

Vremenska prognoza za petak, 11. septembar 2025: Danas u Srbiji oblačno, nestabilno i sa kišom
Radio sto plus pre 1 satjoš 22 povezane

Luka Dončić posle poraza od Nemačke: „Stvarno ne znam šta su sudije ovde mislile…“
Danas pre 10 minutajoš 15 povezanih

Nova runda pregovora u Briselu: Počeo sastanak Petkovića sa Sorensenom
Euronews pre 34 minutajoš 10 povezanih