Povezane vesti

Đerić: Poštujemo Vojvodinu, ali uzdamo se u naš kvalitet

Đerić: Poštujemo Vojvodinu, ali uzdamo se u naš kvalitet

Dnevnik 10.02.2021
BEOGRAD: Trener košarkaša FMP-a Bojan Đerić rekao je danas da veoma poštuje ekipu Vojvodine, rivala u četvrfinalu Kupa Radivoja Koraća protiv Vojvodine, ali da se njegov tim uzda u kvalitet. "Kup je eliminaciono takmičenje gde faktički nema… »
Novica u svom stilu: Ja idem da osvojim kup!

Novica u svom stilu: Ja idem da osvojim kup!

Mozzart sport 10.02.2021
"Ekipa mora da razmišlja tako da idemo da osvojimo trofej. Partizan ne treba drugačije ni da razmišlja", kaže iskusni as Parnog valjka. Kapiten Partizana Novica Veličković kao i uvek u dosadašnjoj karijeri najmotivisaniji je onda kada igraju velike… »
Novica Veličković: Idem da osvojim Kup

Novica Veličković: Idem da osvojim Kup

Dnevnik 10.02.2021
Kapiten košarkaša Partizana Novica Veličković rekao je danas da njegova ekipa ide u Novi Sad da osvoji i odbrani trofej u Kupu "Radivoja Koraća". - Borac je ekipa koja nas je dva puta nadigrala ove sezone, momci zaslužuju svaki respekt i to moramo… »
Veličković pred kup: Idem da osvojim trofej!

Veličković pred kup: Idem da osvojim trofej!

Večernje novosti 10.02.2021
TRENER košarkaša Partizana Saša Filipovski i kapiten Novica Veličković, uoči četvrfinala Kupa Radivoja Koraća protiv Borca, kističu da ekipa mora da ispravi greške iz prethodnog susreta sa istim rivalom. Pred četvrtfinalni duel protiv Borca… »
Ja idem da osvojim kup: Partizan kreće u odbranu trofeja, kapiten Novica ima važnu poruku za crno-bele!

Ja idem da osvojim kup: Partizan kreće u odbranu trofeja, kapiten Novica ima važnu poruku za crno-bele!

Mondo 10.02.2021
Prvi od moguća tri koraka biće protiv Čačana. Prvi od moguća tri koraka biće protiv Čačana. Košarkaši Partizana su spremni da počnu sa usponom forme u sezoni - sledi odbrana trofeja u Kupu Radivoja Koraća. Trostruki uzastopni osvajač… »
Filipovski: Da ispravimo greške; Veličković: Idemo po trofej

Filipovski: Da ispravimo greške; Veličković: Idemo po trofej

Dnevnik 10.02.2021
BEOGRAD: Trener košarkaša Partizana Saša Filipovski, uoči četvrfinala Kupa Radivoja Koraća protiv Borca, kaže da njegova ekipa mora da ispravi greške iz prethodnog susreta sa istim rivalom. Crno-beli sutra od 19 sati u Novom Sadu počinju odbranu… »
Veličković: Idemo da osvojimo Kup Radivoja Koraća

Veličković: Idemo da osvojimo Kup Radivoja Koraća

Novi magazin 10.02.2021
Kapiten košarkaša Partizana Novica Veličković rekao je danas da njegova ekipa ide u Novi Sad da odbrani trofej u Kupu "Radivoja Koraća", a da u predstojećoj četvrtfinalnoj utakmici protiv Borca mora da razmišlja i o dva poraza koliko je ove sezone… »

Vesti dana »