Povezane vesti

Rudan: Evropa se pokazala kao "šaka jada", Milanović je "divljak koji nije za Hrvatsku učinio ništa"

Rudan: Evropa se pokazala kao "šaka jada", Milanović je "divljak koji nije za Hrvatsku učinio ništa"

RTV 10.02.2021
ZAGREB - Pisac i blogerka Vedrana Rudan, koja je vakcinu protiv korona virusa primila u Beogradu, komentarisala je danas kritike koje su joj zbog toga upućene u Hrvatskoj i ponovo istakla da je masovna imunizacija u Srbiji rešena odlično, a da se… »
Evropa je šaka jada, otišla sam u Srbiju! Vedrana Rudan nikad žešća: Hrvatski predsednik neka hrče i prespava mandat

Evropa je šaka jada, otišla sam u Srbiju! Vedrana Rudan nikad žešća: Hrvatski predsednik neka hrče i prespava mandat

Kurir 10.02.2021
Hrvatska spisateljica Vedrana Rudan ponovo je žestoko iskomentarisala vakcinaciju u Hrvatskoj nakon što je posle vakcinisanja u Beogradu izazvala lavinu komentara. "To mi je bilo odmah jasno. A kako sam dobila poziv od grada Beograda, otišla sam tamo… »
"Srbija je plemenita, a Evropa šaka jada!" Vedrana Rudan hvalila našu zemlju i to na n1

"Srbija je plemenita, a Evropa šaka jada!" Vedrana Rudan hvalila našu zemlju i to na n1

Večernje novosti 10.02.2021
POZNATA riječka spisateljica i blogerka Vedrana Rudan komentarisala je vakcinisanje u Hrvatskoj i rad predsednika te zemlje Zorana Milanovića. Rudan se protiv koronavirusa vakcinisala u Beogradu i kaže kako je proces cepljenja u Srbiji rešen odlično… »

Vesti dana »