Povezane vesti

Vučić razgovarao s Kisindžerom

Vučić razgovarao s Kisindžerom

Nova 10.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je putem video-linka sa bivšim sekretarom SAD Henrijem Kisindžerom. “Imao sam izuzetnu čast da učestvujem na ekskluzivnoj zatvorenoj sesiji, sa bivšim američkim državnim sekretarom i bivšim… »
Vučić razgovarao s Henrijem Kisindžerom

Vučić razgovarao s Henrijem Kisindžerom

Dnevnik 10.02.2021
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je putem video konferencije s bivšim američkim državnim sekretarom Henrijem Kisindžerom. Imao sam izuzetnu čast da učestvujem na ekskluzivnoj zatvorenoj sesiji, s bivšim američkim državnim… »
Vučić učestvovao na zatvorenom onlajn razgovoru sa Kisindžerom

Vučić učestvovao na zatvorenom onlajn razgovoru sa Kisindžerom

N1 Info 10.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je da je učestvovao na zatvorenom onlajn razgovoru sa bivšim američkim državnim sekretarom Henrijem Kisindžerom, u organizaciji "Vorld majnds". „Imao sam izuzetnu čast da učestvujem na ekskluzivnoj… »
Vučić razgovarao sa Henrijem Kisindžerom: Predsednik Srbije na ekskluzivnoj zatvorenoj sesiji

Vučić razgovarao sa Henrijem Kisindžerom: Predsednik Srbije na ekskluzivnoj zatvorenoj sesiji

Srbija danas 10.02.2021
Tim povodom je objavljena fotografija na instagram profilu predsednika Srbije. Predsednik Srbije danas je učestvovao na ekskluzivnoj zatvorenoj video sesiji sa bivšim američkim državnim sekretarom Henrijem Kisindžerom. Tim povodom je objavljena… »

Vesti dana »