Povezane vesti
Bajden zaustavio finansiranje izgradnje zida ka Meksiku
RTV 11.02.2021
VAŠINGTON - Predsednik SAD Džozef Bajden ukinuo je dekret svog prethodnika Donalda Trampa, koji je proglasio vanredno stanje na granici sa Meksikom, kako bi obezbedio finansiranje izgradnje zida. U pismu koje je danas upućeno predsednici Predstavničkog… »
Agresorski mentalitet: Bajden uvodi sankcije i kaže da je obračun tek počeo, a SAD se tu neće zaustaviti!
Pravda 11.02.2021
Američki predsednik Džo Bajden odobrio je izvršnu naredbu za uvođenje sankcija odgovornima za puč koji se dogodio 1. februara u Mjanmaru. Bajden je rekao da naredba omogućava njegovoj administraciji da "hitno uvede sankcije vojnim liderima koji su vodili… »
Bajdenove prve sankcije: Vašington uvodi restriktivne mere za organizatore puča u Mjanmaru
Večernje novosti 10.02.2021
SJEDINjENE Američke Države će uvesti sankcije osobama odgovornim za vojni puč koji se dogodio 1. februara u Mjanmaru, najavio je danas predsednik Amerike Džo Bajden. Bajden je rekao da će Vašington već ove nedelje odrediti glavne odgovorne, kao i da će… »
Vesti dana »

Tramp skeptičan u pogledu mogućnosti da Ukrajina povrati okupirane teritorije
Beta pre 40 minutajoš 46 povezanih

"Prekršili su ugovor"; Sijarto: Mađarska razmatra pravne mere protiv EK zbog zabrane ruskog gasa
B92 pre 10 minutajoš 100 povezanih

Ko je bio Nebojša Pavković, general osuđen za ratne zločine na Kosovu
BBC News pre 8 satijoš 58 povezanih