Povezane vesti

ŠTA BI? Maca OPASNO uvredio Đanija i Slađu!

ŠTA BI? Maca OPASNO uvredio Đanija i Slađu!

Svet & Skandal 11.02.2021
Voditelj i glumac Dragan Marinković Maca uvredio Đanija i Slađu Trajković, jer je na svom Instagramu objavio njihovu sliku u bazenu uz komentar da izgledaju kao „mufloni u sezoni parenja”. Objavom je i izazvao brojne reakcije, ali i uvredio ljude… »
Voditelj prozvao Đanija i Slađu, nazvao ih "muflonima", folkerova supruga pobesnela: "Zgranuta sam, nikad mu nisam ružnu…

Voditelj prozvao Đanija i Slađu, nazvao ih "muflonima", folkerova supruga pobesnela: "Zgranuta sam, nikad mu nisam ružnu…

Blic 11.02.2021
Voditelj i glumac Dragan Marinković Maca na društvenim mrežama prozvao je pevača Radišu Trajkovića Đanija i njegovu suprugu Slađu, koja je zbog toga pobesnela i odbrusila mu. Naime, Dragan Marinković Maca objavio je na svom Instagram storiju… »
Maca prozvao Đanija i Slađu, ona mu brutalno odgovorila: Što mi u lice nije rekao da sam muflon, da ga vratim u prvi razred!

Maca prozvao Đanija i Slađu, ona mu brutalno odgovorila: Što mi u lice nije rekao da sam muflon, da ga vratim u prvi razred!

Kurir 11.02.2021
Dragan Marinković Maca žestoko je prozvao Radišu Trajkovića Đanija i njegovu ženu Slađu kojima je poručio da izgledaju kao "mufloni u sezoni parenja". Popularni voditelj poznat je kao neko ko se dobro šali, ali i da nema dlake na jeziku. Ipak… »
Može da ga du*a Maca: Slađa pobesnela zbog prozivke da je "muflon"! Nakon žustrog odgovora, oglasio se i on!

Može da ga du*a Maca: Slađa pobesnela zbog prozivke da je "muflon"! Nakon žustrog odgovora, oglasio se i on!

Mondo 11.02.2021
Pevačeva supruga šokirana postupkom voditelja. Pevačeva supruga šokirana postupkom voditelja. Dragan Marinković Maca nedavno je na svom Instagramu objavio fotku Đanija i Slađe Trajković uz komentar da izgledaju kao "mufloni u sezoni parenja" i… »

Vesti dana »