Povezane vesti

Radio kao kuvar: Bio je najveći zavodnik, napustio je Tap 011 i priznao: "Bio sam zaljubljen u Ivanu Peters, svašta se…

Radio kao kuvar: Bio je najveći zavodnik, napustio je Tap 011 i priznao: "Bio sam zaljubljen u Ivanu Peters, svašta se…

Blic 11.02.2021
Đorđe Pajović, jedan od članova grupe Tap 011, posle više od dve decenije, priznao je da je bio zaljubljen u koleginicu iz grupe Ivanu Peters. Naime, kolale su priče da je Đorđe svojevreemeno bio najpoželjniji u bendu. - Tako kažu, ali meni to… »
Đole OTKRIO sve o ljubavima iz grupe „TAP 011”

Đole OTKRIO sve o ljubavima iz grupe „TAP 011”

Svet & Skandal 11.02.2021
Jedan od članova poznate grupe, „Tap 011” iz devedesetih, Đorđe Đole Pajović, priznao je da je bio zaljubljen u svoju koleginicu Ivanu Peters. On je takođe rekao i da je s njom ima poseban odnos, kao i da su vek bili dobri prijatelji. Đole je… »
Đole iz Tap 011 otkrio tajnu posle 20 godina: Bio sam zaljubljen u Ivanu Peters!

Đole iz Tap 011 otkrio tajnu posle 20 godina: Bio sam zaljubljen u Ivanu Peters!

Kurir 11.02.2021
Đorđe Pajović, jedan od članova popularna grupe Tap 011, posle više od dve decenije, priznao je da je bio zaljubljen u koleginicu iz grupe Ivanu Peters. U intervjuu za Kurir muzičar je govorio o odnosu sa ostalim članovima benda, slavi koju su… »

Vesti dana »