Povezane vesti

V dan: Novak na “Rod Lejver” areni, Duci protiv Španca

V dan: Novak na “Rod Lejver” areni, Duci protiv Španca

Vesti online 11.02.2021
Petog dana Otvorenog prvenstva Australije na terenu će se naći dvojica srpskih predstavnika u singlu i troje u dubl konkurenciji. Prvi će u singlu na teren izaći Dušan Lajović, koji će na terenu broj 3 igrati četvrti meč po rasporedu protiv… »
Mihajlović 3 sata pričao sa papom: Kada je video koga sam doveo, hteo je da me proglasi za sveca

Mihajlović 3 sata pričao sa papom: Kada je video koga sam doveo, hteo je da me proglasi za sveca

Vesti online 11.02.2021
Srpski trener Siniša Mihajlović, zajedno sa suprugom Arijanom, bio je ovog ponedeljka gost pape Franje tokom posete Vatikanu! U razgovoru sa italijanskim medijima, Mihajlović je otkrio deo “sastanka” koji je imao sa papom i koji se trenerom Bolonje… »
Miha ispričao zašto je papa hteo da ga proglasi za sveca

Miha ispričao zašto je papa hteo da ga proglasi za sveca

N1 Info 11.02.2021
Na konferenciji za medije pred duel sa Beneventom koji njegova Bolonja igra u petak, Siniša Mihajlović pričao je novinarima o sustretu sa papom Franjom. Kako je rekao Mihajlović, u razgovoru sa poglavarom Rimokatoličke crkve proveo je čak tri sata… »
Papa hteo da proglasi sinišu za sveca: Razgovarali su čak 3 sata, a jedan detalj je posebno oduševio Franju!

Papa hteo da proglasi sinišu za sveca: Razgovarali su čak 3 sata, a jedan detalj je posebno oduševio Franju!

Mondo 11.02.2021
"Kada me je video papa mi je rekao: 'Odmah ću te proglasiti za sveca'". "Kada me je video papa mi je rekao: 'Odmah ću te proglasiti za sveca'". Siniša Mihajlović je u ponedeljak bio gost papa Franje, vrhovnog poglavara rimokatoličke crkve u Vatikanu… »
Miha bio kod pape tri sata: Hteo je da me proglasi za sveca

Miha bio kod pape tri sata: Hteo je da me proglasi za sveca

Nova 11.02.2021
Siniša Mihajlović, trener Bolonje, otkrio je da je pre nekoliko dana razgovarao sa papa Franjom, vrhovnim poglavarom rimokatoličke crkve. Pred meč sa Beneventom, Siniša Mihajlović je Italijanima ispričao da je prošlog ponedeljka sa papom… »

Vesti dana »