Povezane vesti
Tamara Kalinić: Nije me sramota što sam iz bogate porodice
Nova 11.02.2021
Influenserka i blogerka Tamara Kalinić odgovarala je na pitanja svojih pratilaca na društvenim mrežama. Tom prilikom Tamara je otkrila kako je počela da se bavi ovim poslom i da li joj je to što dolazi iz imućne porodice predstavljalo odskočnu dasku… »
"Rodila sam se u bogatstvu, ali smo u ratu sve izgubili" Roditelji Tamare Kalinić su imali prvu privatnu bolnicu u Jugoslaviji
Blic 11.02.2021
Srpska blogerka otkrila je da joj ljudi stalno spočitavaju to što su joj roditelji imućni, iako je ona izgradila karijeru od svog novca. Tamara Kalinić jedna je od retkih blogerki sa naših prostora koja je poznata širom sveta, a našla se i na „Tajmsovoj“… »
Vesti dana »

Brnabić: Trenutno ceo svet i Evropa gledaju u uspehe koje je Srbija postigla
NIN pre 3 satajoš 19 povezanih

Poseban dan za srpsko veslanje - Arsić i Orabinskaj ispisale istoriju u Šangaju
Sportske.net pre 1 satjoš 29 povezanih

"Upotrebićemo sva vojna sredstva da se branimo": Nato uputio oštro upozorenje Rusiji, nastavljaju se tenzije
Mondo pre 3 minutajoš 21 povezana