Povezane vesti

Tužilac Zorić podneo ostavku u veću tužilaca

Tužilac Zorić podneo ostavku u veću tužilaca

RTV 11.02.2021
BEOGRAD - Sekretar Državnog veća tužilaca Tomo Zorić je danas podneo ostavku na tu funkciju. Zorić je večeras potvrdio Tanjugu da je podneo ostavku na mesto sekretara Državnog veća tužilaca (DVT). Zorić će za sada ostati u tužilačkoj… »
Tomo Zorić podneo ostavku! Bio u društvu saradnika Velje Nevolje, saslušan i u policiji

Tomo Zorić podneo ostavku! Bio u društvu saradnika Velje Nevolje, saslušan i u policiji

Mondo 11.02.2021
Nije više sekretar Državnog veća tužilaca. Nije više sekretar Državnog veća tužilaca. Tomo Zorić je danas podneo ostavku na mesto sekretara Državnog veća tužilaca. On je prethodno potvrdio da su on i zamenik tužioca Milica Ljubičić dali… »
Tomo Zorić podneo ostavku

Tomo Zorić podneo ostavku

Nova 11.02.2021
Tomo Zorić podneo je ostavku na funkciju sekretara Državnog veća tužilaca. On za Nova.rs kaže da je ostavku podneo iz moralnih razloga. “Prošao sam poligraf. Dokazano je da moje krivice nema”, navodi Zorić za naš portal i dodaje da ne može… »
Tomo Zorić podneo ostavku na funkciju sekretara DVT

Tomo Zorić podneo ostavku na funkciju sekretara DVT

N1 Info 11.02.2021
Tomo Zorić podneo je ostavku na funkciju sekretara Državnog veća tužilaca (DVT). On za Nova.rs kaže da je ostavku podneo iz moralnih razloga. „Prošao sam poligraf. Dokazano je da moje krivice nema”, navodi Zorić za portal Nova.rs. i dodaje da… »
Tomo Zorić podneo ostavku: “To je moralni čin…”

Tomo Zorić podneo ostavku: “To je moralni čin…”

Nedeljnik 11.02.2021
Printsreen/YouTube/Pancevo RTV Tomo Zorić podneo je ostavku na funkciju sekretara Državnog veća tužilaca. On kaže da je ostavku podneo iz moralnih razloga. “Prošao sam poligraf. Dokazano je da moje krivice nema”, navodi Zorić za i dodaje da ne… »

Vesti dana »