Povezane vesti

Svi su gledali u jedan detalj: Izdanje Nataše Bekvalac u emisiji koje bode oči (foto)

Svi su gledali u jedan detalj: Izdanje Nataše Bekvalac u emisiji koje bode oči (foto)

Večernje novosti 12.02.2021
PEVAČICA Nataša Bekvalac privukla je pažnju javnosti velikim šeširom koji je nosila tokom gostovanja na TV Prva. Nataša Bekvalac, pevačica, pričala je da je nakon koncerta u Beogradskoj areni bila u finasijskom minusu. Foto: Фото: ТВ… »
Nataša Bekvalac: Završila sam koncert u ogromnom minusu

Nataša Bekvalac: Završila sam koncert u ogromnom minusu

Nova 12.02.2021
Pevačica Nataša Bekvalac, pre godinu dana priredila je pravi spektakl za svoju publiku na svom prvom velikom solističkom koncertu u beogradskoj "Štark areni". Kako bi sve bilo na svetskom nivou pevačica se ozbiljno potrudila i uložila velika… »
"Završila sam u ogromnom minusu": Nataša Bekvalac se pojavila u neprepoznatljivom stilu, a onda otkrila privatne detalje

"Završila sam u ogromnom minusu": Nataša Bekvalac se pojavila u neprepoznatljivom stilu, a onda otkrila privatne detalje

Blic 11.02.2021
Nataša Bekvalac, pevačica, otkrila je da je nakon koncerta u Beogradskoj areni bila u finasijskom minusu. Naime, njen tadašnji podvig i scenski spektakl koštao ju je kao nikada do sada. - Završila sam koncert u ogromnom minusu. Organizatori su… »

Vesti dana »

Alaves pobedio Hetafe u Primeri

Alaves pobedio Hetafe u Primeri

Danas pre 5 satijoš 2 povezane
Odbojkašice Srbije poražene od Kine u Ligi nacija

Odbojkašice Srbije poražene od Kine u Ligi nacija

Danas pre 8 satijoš 1 povezana
Na današnji dan, 19. maj

Na današnji dan, 19. maj

B92 pre 5 satijoš 1 povezana