Povezane vesti

Kažu da nisu mogli da isteraju goste: Posle "Tri šešira", komunalna milicija intervenisala i u objektu "Šešir moj"

Kažu da nisu mogli da isteraju goste: Posle "Tri šešira", komunalna milicija intervenisala i u objektu "Šešir moj"

Večernje novosti 13.02.2021
KOMUNALNA milicija intervenisala je ponovo u Skadarliji. Posle kršenja epidemioloških mera u poznatom restoranu "Tri šešira" u četvrtak uveče, sličan scenario odigrao se i sinoć u ugostiteljskom objektu "Šešir moj". Tamo je zatečeno deset… »
Policija noćas "razbijala" žurke po Beogradu: U jednom restoranu zatekli 50 gostiju!

Policija noćas "razbijala" žurke po Beogradu: U jednom restoranu zatekli 50 gostiju!

Srbija danas 13.02.2021
Prijave su podneli pripadnici komunalne policije i nadležne inspekcije. Komunalna policija sinoć je nastavila kontrolu ugostiteljskih objekata u Beogradu i u tri lokala zatekla goste nakon završetka radnog vremena. U jednom restoranu u Skadarliji oko… »
Pedeset gostiju u lokalu, baš ih briga za mere: Komunalci i večeras zatvarali lokale, od Skadarlije do Zemuna

Pedeset gostiju u lokalu, baš ih briga za mere: Komunalci i večeras zatvarali lokale, od Skadarlije do Zemuna

Večernje novosti 12.02.2021
KOMUNALNA milicija večeras je zatvorila tri prestonička lokala zbog nepoštovanja epidemioloških mera i kršenja dozvoljene satnice. Patrola je u Skadarliji u restoranu "Šešir moj" zatekla deset osoba oko 21.30, a nešto kasnije, i gost više bio je… »
Pun restoran u Skadarliji: Komunalna milicija zatekla u poznatom prestoničkom lokalu 40 gostiju nakon 22 sata

Pun restoran u Skadarliji: Komunalna milicija zatekla u poznatom prestoničkom lokalu 40 gostiju nakon 22 sata

Blic 12.02.2021
Komunalna milicija intervenisala je sinoć u jednom od najpoznatijih restorana u centru Beograda gde je nakon 22 časa zatekla četrdesetak gostiju. Restoran u Skadarliji je po naređenju komunalaca odmah ispražnjen, piše portal pink.rs. Adekvatne… »

Vesti dana »