Povezane vesti

Čekao sam je da gradimo budućnost, javno sam ostavljen! Jovica Putniković besan kao ris na Maju Marković: Ona je sve…

Čekao sam je da gradimo budućnost, javno sam ostavljen! Jovica Putniković besan kao ris na Maju Marković: Ona je sve…

Kurir 13.02.2021
Maja Marković je sinoć doživela nervni slom, kada joj je Marko Đedović preneo informaciju iz spoljnog sveta da su privatni snimci na kojima je ona ugledali svetlost dana. Maja je tada pretila javno svom bivšem vereniku Jovici Putnikoviću, da može… »
Eksplicitni snimci ukradeni Posle saobraćajke?! Prevarila bivšeg, pa pretila - oglasio se Jovica Putniković!

Eksplicitni snimci ukradeni Posle saobraćajke?! Prevarila bivšeg, pa pretila - oglasio se Jovica Putniković!

Mondo 13.02.2021
"Posle svega što sam proživeo, još i ovo mi radi" "Posle svega što sam proživeo, još i ovo mi radi" U proteklih nekoliko nedelja, u javnost su isplivali brojni kompromitujući, skandalozni snimci Maje Marković, učesnice Zadruge, nastalih tokom… »
Nakon pretnji da će mu uništiti život, oglasio se Jovica! Majin bivši verenik progovorio o snimcima koji su procureli u…

Nakon pretnji da će mu uništiti život, oglasio se Jovica! Majin bivši verenik progovorio o snimcima koji su procureli u…

Kurir 13.02.2021
Nakon što se sinoć i u rijalitiju "Zadruga" saznalo za kompromitujući snimak učesnice Maje Marković, na kojem moli svog bivšeg verenika Jovicu Putnikovića da budu intmni pred njenim sinom, za medije se oglasio Jovica. - Optužuje mene, a ja s tim… »
Nek izgura unutra, pa nek se pozdravi sa njom! Alenova podrška ne podržava vezu sa Majom, ali za snimak osuđuje njenog…

Nek izgura unutra, pa nek se pozdravi sa njom! Alenova podrška ne podržava vezu sa Majom, ali za snimak osuđuje njenog…

Kurir 13.02.2021
Nakon što se sinoć i u rijalitiju "Zadruga" saznalo za kompromitujući snimak učesnice Maje Marković, na kojem moli svog bivšeg verenika Jovicu Putnikovića da budu intmni pred njenim sinom, za medije se oglasio drug njenog sadašnjeg dečka, Alena… »
Maja Marković saznala za snimak! Ne želi da Alen bude sa njom posle ovoga! (VIDEO)

Maja Marković saznala za snimak! Ne želi da Alen bude sa njom posle ovoga! (VIDEO)

Svet plus 13.02.2021
Maja Marković saznala za snimak, odnosno da je video u kome moli Jocu za se*s, ugledao svetlost dana. Ne želi da Alen bude sa njom posle ovoga ali je on uverio da se drže zajedno. Maja Marković je sinoć saznala da je u javnost isplivao njen… »
Saznala za bezobrazne snimke, pa poručila bivšem "uništiću te": Prevarila ga dok je bio u bolnici, sada mu preti! Video

Saznala za bezobrazne snimke, pa poručila bivšem "uništiću te": Prevarila ga dok je bio u bolnici, sada mu preti! Video

Mondo 13.02.2021
Maja Marković saznala da su objavljeni eksplicitni snimci iz veze sa Jovicom Putnikovićem. Maja Marković saznala da su objavljeni eksplicitni snimci iz veze sa Jovicom Putnikovićem Maja Marković je sinoć saznala da je u javnost isplivao njen… »

Vesti dana »