Povezane vesti

"Tek kada budete "čisti", idite na vakcinaciju, a evo šta znači biti "čist": Dr Tiodorović objašnjava šta da radite ako…

"Tek kada budete "čisti", idite na vakcinaciju, a evo šta znači biti "čist": Dr Tiodorović objašnjava šta da radite ako…

Blic 13.02.2021
Primili ste jednu dozu vakcine i odahnuli? Pogrešno! Brzo se vratite u stanje pripravnosti! Distanca, maska, pranje ruku… sve to ostaje! Jedna doza nije dovoljna, zato primamo dve. Korona vam posle jedne doze vakcine preti jednako kao da niste uopšte… »
Vakcinisan sam pre 3 dana i sad sam bolestan, šta da radim

Vakcinisan sam pre 3 dana i sad sam bolestan, šta da radim

Nova 13.02.2021
Šta da radim ako dobijem kovid 19, a nisam primio drugu dozu? Zašto imam koronu, a vakcinisao sam se? Šta da radim ukoliko ne znam da sam pozitivan na covid 19, a primim vakcinu? Odgovore na ova pitanja dao je prof. dr Branislav Tiodorović. Primili… »
Šta raditi ako se zarazite pre 2. Doze vakcine? Dr Tiodorović objasnio: Samo u ovom stanju se ide na vakcinaciju

Šta raditi ako se zarazite pre 2. Doze vakcine? Dr Tiodorović objasnio: Samo u ovom stanju se ide na vakcinaciju

Mondo 13.02.2021
Primili ste jednu dozu vakcine i odahnuli? Velika greška. Jedna doza nije dovoljna, zato primamo dve. Primili ste jednu dozu vakcine i odahnuli? Velika greška. Jedna doza nije dovoljna, zato primamo dve Šta da radim ako dobijem kovid 19, a nisam primio… »
Vakcinisan sam pre 3 dana i sada sam bolestan Dr Tiodorović: To nije od vakcine! Pratite svoje kontakte

Vakcinisan sam pre 3 dana i sada sam bolestan Dr Tiodorović: To nije od vakcine! Pratite svoje kontakte

Kurir 13.02.2021
Posle primljene prve doze vakcine protiv korona virusa i dalje se treba pridržavati svih mera, jer se tek 10-15 dana posle primanja druge doze osoba može smatrati zaštićenom. - Najpre, da razjasnimo prvo kako se kreće na vakcinaciju. Savetovao sam… »

Vesti dana »