Povezane vesti

Niko nije napravio tim za godinu: Muta Nikolić otkrio - cilj je ABA 2, a možemo i ABA 1!

Niko nije napravio tim za godinu: Muta Nikolić otkrio - cilj je ABA 2, a možemo i ABA 1!

Mondo 13.02.2021
Njegova ekipa je napravila odličan rezultat na Kupu. Njegova ekipa je napravila odličan rezultat na Kupu Vojvodina je došla na Kup Koraća kao osvajač drugog stepena Kupa Košarkaškog saveza Srbije, a na glavnom takmičenju bila najprijatnije… »
Nikolić: Zadovoljan sam, nismo se obrukali

Nikolić: Zadovoljan sam, nismo se obrukali

Nova 13.02.2021
Trener Vojvodine Miroslav Nikolić rekao je da je zadovoljan igrom svog tima u polufinalu Kupa Radivoja Koraća i da se tim nije obrukao iako je izgubio od Mege sa 82:75. Vojvodina je imala 17 poena minusa na poluvremenu, ali je u nastavku meča odigrala… »
Mega čeka večite: Ponat prvi finalista Kupa Radivoja Koraća

Mega čeka večite: Ponat prvi finalista Kupa Radivoja Koraća

Večernje novosti 13.02.2021
KOŠARKAŠI Mege prvi su finalisti Kupa Radivoja Koraća. Beogradski klub je u Novom Sadu savladao Vojvodinu rezultatom 82:75 i tako će se u borbi za prvi ovosezonski trofej boriti sa boljim iz duela Partizan - Crvena zvezda (21.00). Mega je kontrolisala… »
Muta Nikolić se šatirao i promenio imidž: Otkriću vam tajnu zašto sam to uradio

Muta Nikolić se šatirao i promenio imidž: Otkriću vam tajnu zašto sam to uradio

Mondo 13.02.2021
Iskusni stručnjak je sve iznenadio. Iskusni stručnjak je sve iznenadio. Košarkaši Vojvodine su uspeli da šokiraju FMP 73:67 i plasiraju se u polufinale Kupa Radivoja Koraća. A osim igrača Novosađana, iznenađenje je priredio i njihov trener… »

Vesti dana »