Povezane vesti
Uskoro nova hapšenja funkcionera i tajkuna? Traže se veze sa Belivukom
Pravda 14.02.2021
Premijerka Ana Brnabić najavila je danas nastavak akcije protiv kriminala i korupcije i skora hapšenja funkcinera i tajkuna koji su bili povezani sa kriminalnim klanom Veljka Belivuka. "Obećavam da ćemo ići do kraja. Ovo je bio samo prvi udarac u borbi… »
Premijerka Brnabić najavila: Nastavak akcije protiv kriminala, obećavam da ćemo ići do kraja
Kurir 14.02.2021
Premijerka Ana Brnabić najavila je danas nastavak akcije protiv kriminala i korupcije i skora hapšenja funkcinera i tajkuna koji su bili povezani sa kriminalnim klanom Veljka Belivuka. - Obećavam da ćemo ići do kraja. Ovo je bio samo prvi udarac u borbi… »
Ana Brnabić o veljinom klanu: Priveli smo zveri ali idemo do kraja!
Mondo 14.02.2021
Premijerka Srbije Ana Brnabić komentarisala je danas hapšenje kriminalne grupe Veljka Belivuka ali i umešanost državnih organa u kriminal. Premijerka Srbije Ana Brnabić komentarisala je danas hapšenje kriminalne grupe Veljka Belivuka ali i umešanost… »
Brnabić: Uhapsili smo zveri, istražićemo sve do kraja
Nova 14.02.2021
Premijerka Srbije Ana Brnabić komentarisala je danas hapšenje kriminalne grupe Veljka Belivuka ali i umešanost državnih organa u kriminal. “Obećavam građanima Srbije da ćemo ići do kraja. Ovo je bio jak udarac kriminalu i borbi protiv mafije”, istakla je… »
Vesti dana »
Uživo Ministarka Đedović se obraća nakon sastanka a sa timovima za energetsku stabilnost i bezbednost zemlje
Telegraf pre 11 minutajoš 31 povezana
U vazdušnim udarima Tajlanda na Kambodžu poginula četiri civila, ranjeno devet
Euronews pre 51 minutajoš 33 povezane
Počela legalizacija objekata u Srbiji. Prijave moguće elektronski, u Poštama i opštinama
Ist media pre 1 satjoš 23 povezane






