Povezane vesti
Sin Hašima Tačija na biralište u majici s natpisom „Sloboda ima ime“
N1 Info 14.02.2021
Endrit Tači, sin Hašima Tačija, glasao je na današnjim vanrednim parlamentarnim izborima na Kosovu zajedno sa suprugom bivšeg predsednika Ljumnijom Tači. Endrit Tači je prvobitno viđen sa maskom na kojoj piše PDK i majicom „Sloboda ima ime“, ali kada je… »
Tačijev sin udaljen s birališta na Kosovu
Nova 14.02.2021
Sin bivšeg predsednika kosovskih instituacija Hašima Tačija, Endrit, udaljen je sa birališta zbog oznake Demokratske partije Kosova na zaštitnoj maski i natpisa "Sloboda ima ime" na majci koju je nosio. On se na biralištu pojavio sa majkom Lumnije Tači… »
Sin Hašima Tačija udaljen sa glasačkog mesta zbog provokacija
Telegraf 14.02.2021
Ovo su prvi izbori na kojima je Endrit glasao bez oca koji se nalazi u pritvoru u Hagu. Sin bivšeg predsednika privremenih prištinskih instituacija Hašima Tačija, Endrit, udaljen je sa birališta zbog oznake Demokratske partije Kosova na zaštitnoj maski i… »
Tačijev sin udaljen sa birališta: Skandal na izborima na Kosovu - došao da provocira sa obeležjima partije
Večernje novosti 14.02.2021
SIN bivšeg predsednika privremenih kosovskih instituacija Hašima Tačija, Endrit, udaljen je sa birališta zbog oznake Demokratske partije Kosova na zaštitnoj maski i natpisa "Sloboda ima ime" na majci koju je nosio. On se na biralištu pojavio sa majkom… »
Vesti dana »
Igra nerava se nastavlja, profesor Lukić: U vezi sa NIS-om jedina stvar koja je izvesna – neizvesnost
Euronews pre 48 minutajoš 37 povezanih
ANEM: Više napada na medijske radnike u Negotinu, ministar policije da podnese ostavku
Glas Zaječara pre 2 satajoš 9 povezanih
Monarhisti: Vučić izgubio čak 12 odsto podrške u odnosu na prošle lokalne izbore
Beta pre 29 minutajoš 37 povezanih






