Povezane vesti

Kirjos slao srca: Novak me ne voli, ne volim ni ja njega

Kirjos slao srca: Novak me ne voli, ne volim ni ja njega

N1 Info 14.02.2021
Netrpeljivost Nika Kirjosa prema Novaku Đokoviću poslednjih dana je glavna tema na konferencijama u Melburnu, čak i sa teniserima koji o tome nisu želeli da zauzmu stav. Neposredno pre dubl meča Kirjos je ponovo dao povoda da se o toj temi govori i… »
"Ne volim Novaka uopšte, a ni on mene": Oglasio se Kirjos i otkrio zašto je imitirao Đokovića!

"Ne volim Novaka uopšte, a ni on mene": Oglasio se Kirjos i otkrio zašto je imitirao Đokovića!

Mondo 14.02.2021
Australijanac je baš uporan... Australijanac je baš uporan... Novak Đoković vodi bitku za plasman u četvrtfinale Australijan opena, a za to vreme, Nik Kirjos ne prestaje da priča o Srbinu. Ponovo je Australijanac bio opterećen najboljim teniserom… »
"Đoković me ne voli, a ni ja njega!" Nik Kirjos otkrio zbog čega je brutalno imitirao Novaka i kakav odnos ima s njim

"Đoković me ne voli, a ni ja njega!" Nik Kirjos otkrio zbog čega je brutalno imitirao Novaka i kakav odnos ima s njim

Sportal blic 14.02.2021
Kontroverzni australijski teniser ne prestaje da privlači pažnju postupcima van terena i komentarima. On je ponovo uspeo da uradi nešto, o čemu se priča, a kao mnogo puta do sada, "na račun" , kog je imitirao pred svoj meč u dubl konkurenciji! … »

Vesti dana »