Povezane vesti

Kirjos o imitiranju Novaka: Ne volim Novaka, ni on mene, ali se poštujemo! Sve je to zabava

Kirjos o imitiranju Novaka: Ne volim Novaka, ni on mene, ali se poštujemo! Sve je to zabava

Večernje novosti 14.02.2021
Kontroverzni australijski teniser Nik Kirjos u nedelju ujutru ponovo je dospeo u žižu javnosti "na račun" Novaka Đokovića, kog je imitirao pred svoj meč u dubl konkurenciji! Kirjos je u paru sa Kokinakisom igrao protiv četvrtih nosioca… »
Kirjos otkrio zašto je imitirao Đokovića: Novak me ne voli, ni ja njega isto, ali se poštujemo

Kirjos otkrio zašto je imitirao Đokovića: Novak me ne voli, ni ja njega isto, ali se poštujemo

Telegraf 14.02.2021
Asutralijanac ističe da je sve to zabava. Kontroverzni australijski teniser Nik Kirjos u nedelju ujutru ponovo je dospeo u žižu javnosti "na račun" Novaka Đokovića, kog je imitirao pred svoj meč u dubl konkurenciji! Kirjos je u paru sa Kokinakisom… »
Ne volim Novaka: Kirjos konačno priznao - Evo zašto je imitirao Đokovića!

Ne volim Novaka: Kirjos konačno priznao - Evo zašto je imitirao Đokovića!

Srbija danas 14.02.2021
Australijanac ponovo prešao granicu. Nik Kirjos ne prestaje da pravi skandale u Melburnu. Australijski teniser bez ikakvog razloga prozvao je Novaka Đokovića tokom turnira, da bi potom i imitirao najboljeg tenisera sveta. Kontroverzni Australijanac je… »
Kirjos je opterećen - proziva Đokovića na instagramu: Javio se Amerikancu i rugao se Novakovoj povredi! (foto)

Kirjos je opterećen - proziva Đokovića na instagramu: Javio se Amerikancu i rugao se Novakovoj povredi! (foto)

Mondo 14.02.2021
Đoković u nedelju igra meč 4. kola protiv Miloša Raonića, dok će Nik Kirjos nastaviti da tipka u tastaturu... Đoković u nedelju igra meč 4. kola protiv Miloša Raonića, dok će Nik Kirjos nastaviti da tipka u tastaturu... Nik Kirjos je baš… »
Kirjos nastavlja da proziva Đokovića: Uzeću brzo medicinski tajm-aut, vraćam se za dva sata!

Kirjos nastavlja da proziva Đokovića: Uzeću brzo medicinski tajm-aut, vraćam se za dva sata!

Telegraf 14.02.2021
Kontroverzni Australijanac se ne smiruje. Ako je neke dileme do sada i bilo, posle ovog Australijan opena definitivno je jasno da Nik Kirjos preko Novaka Đokovića traži pažnju javnosti! Svojim igrama sigurno ne može, jer je svima jasno da je kalibar… »
Ovaj nije sav svoj! Nik Kirjos ismevao povređenog Novaka Đokovića, i na terenu i van njega! /video/

Ovaj nije sav svoj! Nik Kirjos ismevao povređenog Novaka Đokovića, i na terenu i van njega! /video/

Sportal blic 14.02.2021
Nik Kirjos se uzalud nadao da će na Australijan openu igrati protiv Novaka Đokovića, ali kada to nije uspeo da izbori jer je poražen, rešio je da srpskog asa, kojim je očigledno opsednut, ismeva. Podsetimo, Australijanac je izgubio u 3. kolu… »
Kirjos imitirao Đokovića pred praznim stadionom: Ispao je sa turnira, ali nastavlja da provocira!

Kirjos imitirao Đokovića pred praznim stadionom: Ispao je sa turnira, ali nastavlja da provocira!

Mondo 14.02.2021
Ponovo kontroverzni teniser iz Australije... Ponovo kontroverzni teniser iz Australije... Nik Kirjos je imao prednost od dva seta protiv Dominika Tima i šansu da izbaci najveću prepreku do polufinalnog okršaja protiv Novaka Đokovića. Nije stigao… »

Vesti dana »