Povezane vesti
Zvezdan Terzić: Dug Zvezde je oko 30.000.000, očekujemo dodatne prihode
Večernje novosti 14.02.2021
NA redovnoj sednici Skupštine Crvene zvezde, generalni direktor Zvezdan Terzić osvrnuo se na sve urađeno u prethodnom periodu. Jedna od najvažnijih tema bile su finansije. Terzić je istakao da klub u narednom periodu očekuje dodatni priliv novca. - Naša… »
Zvezda ostala bez 20.000.000, a Terzić poručuje: Moramo da budemo šampioni, nećemo u trećerazredno takmičenje!
Mondo 14.02.2021
Dug kluba je 30 miliona evra, ali je sposoban da generiše više novca, objavio generalni direktor. Dug kluba je 30 miliona evra, ali je sposoban da generiše više novca, objavio generalni direktor Crvena zvezda održala je svoju redovnu skupštinu, članovi… »
Terzić: Dug 30.000.000 evra, od leta značajniji prilivi od TV prava
Mozzart sport 14.02.2021
Generalni direktor Crvene zvezde osvrnuo se na finansije kluba. Na redovnom zasedanju Skupštine Crvene zvezde čelmici kluba iz Ljutice Bogdana rezimirali su učinak u prethodnom periodu, a generalni direktor Zvezdan Terzić ovom prilikom osvrnuo se na… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za sredu, 4. mart: Danas sunčano prepodne, potom naoblačenje sa kišom
Beta pre 5 satijoš 3 povezane
Studenti iz Šapca pozvali sutra na protest podrške pritvorenim poljoprivrednicima
Nova pre 6 satijoš 2 povezane
"Naterajte Ukrajinu da odblokira isporuku nafte!" Orban traži od Fon der Lajen da izvrši pritisak na Zelenskog
Kurir pre 1 satjoš 1 povezana
Avion Er Srbije sa evakuisanim srpskim državljanima iz Izraela sleteo u Beograd
Telegraf pre 4 satijoš 3 povezane




