Povezane vesti

Bivši policajac odneo snajper velji nevolji: Snimljen razgovor Jankovića i Belivuka u šumi, učio ga kako da puca. Snajper…

Bivši policajac odneo snajper velji nevolji: Snimljen razgovor Jankovića i Belivuka u šumi, učio ga kako da puca. Snajper…

Blic 15.02.2021
Nebojša Janković, bivši policajac i pripadnik 63. jedinice Padobranskih brigada je muškarac koji se sa Veljkom Belivukom zvanim Velja Nevolja u šumi vežbao pucanje iz snajpera, saopštio je večeras predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Tokom… »
"Definitivno ubijen": Objavljen snimak jezivog razgovora pripadnika Belivukove grupe o likvidaciji Milana Ljepoje i lažnim…

"Definitivno ubijen": Objavljen snimak jezivog razgovora pripadnika Belivukove grupe o likvidaciji Milana Ljepoje i lažnim…

Blic 15.02.2021
Prisluškivan snimak razgovora Veljka Belivuka zvanog Velja Nevolja i pripadnika njegove kriminalne grupe Marka Andrića Kuzmana u kom pričaju o ubistvu Milana Ljepoja zvanog Mance, objavljen je večeras. Na snimku koji je objavljen na televiziji Pink… »
Ubijen definitivno: Snimak na kom se čije kako Kuzman kaže da je Ljepoja mrtav (video)

Ubijen definitivno: Snimak na kom se čije kako Kuzman kaže da je Ljepoja mrtav (video)

Večernje novosti 14.02.2021
U EMISIJI Hit Tvit prikazan još jedan snimak razgovora u kome se govori o Milanu Ljepoji, kog je ekipa Veljka Belivuka ubila i otarasila se tela. KUZMAN: I on brate, ja ću da ti kažem iskreno pitao me Mance i za to... A ja kao nisam pristao, to može… »
Vučić: Pronađeni su DNK tragovi još jednog ubice grupe Velje Nevolje i tragovi tri ubijena muškarca

Vučić: Pronađeni su DNK tragovi još jednog ubice grupe Velje Nevolje i tragovi tri ubijena muškarca

Blic 14.02.2021
Pronađeni su čvrsti dokazi o licima koja su počinila najteža dela, ubistva, bar trojice ljudi i uhapšen je još jedan od ubica jer smo pronašli njegov DNK iako nismo verovali da je on učestvovao u tome - rekao je večeras na televiziji Pink… »

Vesti dana »