Povezane vesti

"Samo sam želeo da budem agresivan" Nikola Jokić posle još jedne sjajne partije: "Ušao sam u meč protiv Lejkersa sa boljim…

"Samo sam želeo da budem agresivan" Nikola Jokić posle još jedne sjajne partije: "Ušao sam u meč protiv Lejkersa sa boljim…

Sportal blic 15.02.2021
Centar ističe da su timska igra i odličan skok u drugom poluvremenu bili ključni za pobedu nad . Nagetsi su tako prekinuli niz Lejkersa od sedam pobeda i imaju skor 15-11, dok su Jezerdžije na 21-7. - Mislim da nam je odbrana bila dobra, spustili smo… »
Oni su mu bili rak rana: Jokić otkrio kako je skinuo prokletsvo protiv Lejkersa

Oni su mu bili rak rana: Jokić otkrio kako je skinuo prokletsvo protiv Lejkersa

Večernje novosti 15.02.2021
PRVA zvezda Denver Nagetsa Nikola Jokić, koji je ovoga jutra srušio prokletstvo protiv Los Anđeles Lejkersa postigavši prvi tripl-dabl protiv aktuelnog NBA šampiona, otkrio je da je u odnosu na prethodni duel promenio način igre. "Ma ja sam samo… »
Nikola Jokić: ‘Imaju Dejvisa i Gasola, ali nisam želeo da utiču na mene’ (video)

Nikola Jokić: ‘Imaju Dejvisa i Gasola, ali nisam želeo da utiču na mene’ (video)

Hot sport 15.02.2021
Centar Denvera, Nikola Jokić, u noći između nedelje i ponedeljka odigrao je još jedan sjajan meč. Nagetsi su savladali Lejkerse uz tripl-dabl srpskog centra – 23 poena i imao 16 skokova i 10 asistencija. ‘Džoker’ je posle meča bio zadovoljan… »
NBA: Jokićev "tripl-dabl" za pobedu protiv Lejkersa (video)

NBA: Jokićev "tripl-dabl" za pobedu protiv Lejkersa (video)

Dnevnik 15.02.2021
DENVER: Košarkaši Denvera predvođeni Nikolom Jokićem savladali su LA Lejkerse sa 122:105, što im je treći uzastopni trijumf u NBA ligi. Srpski centar bio je odličan, upisao je tripl-dabl: 23 poena, 16 skokova i 10 asistencija, za skoro 35 minuta u… »
Jokićev MVP kod, Srbin bolji od Lebrona, Dejvis se povredio! Centar Nagetsa lagano do novog tripl-dabla (video)

Jokićev MVP kod, Srbin bolji od Lebrona, Dejvis se povredio! Centar Nagetsa lagano do novog tripl-dabla (video)

Mozzart sport 15.02.2021
Somborac briljirao u prvih 24 minuta kada je postigao svih 23 poena. Kanađanin Džamal Mari odličan u nastavku. Šampion razbijen u Denveru - 122:105. Šampion je položio oružje u Denveru. Kada je Nikola Jokić raspoložen, kada mu se pridruže i… »
Lebron i lejkersi nemoćni pred Jokićem! Tripl-dabl srpskog centra i velika pobeda Nagetsa! (video)

Lebron i lejkersi nemoćni pred Jokićem! Tripl-dabl srpskog centra i velika pobeda Nagetsa! (video)

Hot sport 15.02.2021
Košarkaši Denver Nagetsa savladali su Los Anđeles Lejkerse sa 122:105, a još jednu izvanrednu partiju pružio je Nikola Jokić. Srpski centar je ostvario tripl-dabl, pošto je meč završio sa 23 poena, 16 skokova i 10 asistencija. 23 PTS 16 REB 10… »
Lebron je "jurio" za Srbinom i nije ga stigao! Fantastično veče Nikole Jokića - vratio se u tripl-dabl mod i u svemu bio…

Lebron je "jurio" za Srbinom i nije ga stigao! Fantastično veče Nikole Jokića - vratio se u tripl-dabl mod i u svemu bio…

Sportal blic 15.02.2021
se posle kratke pauze vratio u tripl-dabl ritam! I to protiv Lebrona Džejmsa i Lejkersa, a ovaj put je sjajan učinak srpskog asa bio začinjen onim najvažnijim - pobedom! Košarkaši Denver Nagetsa ubedljivo su savladali Los Anđeles Lejkerse sa… »
Jokić srušio Lebrona i lejkerse! Nikola odveo Denver do pobede nad Lejkersima, zacementirao kandidaturu za MVP titulu

Jokić srušio Lebrona i lejkerse! Nikola odveo Denver do pobede nad Lejkersima, zacementirao kandidaturu za MVP titulu

Večernje novosti 15.02.2021
Košarkaši Denvera pobedili su rano jutros na svom terenu ekipu Los Anđeles Lejkersa sa 122:105, uz šesti tripl-dabl Nikole Jokića u sezoni. U centru pažnje u reprizi prošlosezonskog finala Zapadne konferencije NBA lige u centru pažnje bio je duel… »
Jokićev šamar šampionu - novi "tripl-dabl"! Lebron i Lejkersi su nemoćni, ovo je Denverova osveta! (video)

Jokićev šamar šampionu - novi "tripl-dabl"! Lebron i Lejkersi su nemoćni, ovo je Denverova osveta! (video)

Mondo 15.02.2021
Srpski centar odigrao sjajnu partiju, Nagetsi ubacili 73 poena za poluvreme! Srpski centar odigrao sjajnu partiju, Nagetsi ubacili 73 poena za poluvreme! Nikola Jokić nastavlja da dominira - sada su pali i Los Anđeles Lejkersi i Lebron Džejms! Njihovoj… »
Jokić deklasirao Lebrona tripl-dablom VIDEO

Jokić deklasirao Lebrona tripl-dablom VIDEO

Nova 15.02.2021
Nikola Jokić dominantnom partijom doneo je Denveru veliki trijumf protiv Los Anđeles Lejkersa, tripl-dablom sa 23 poena, 16 skokova i 10 asistencija. Poraženi su nedavno Nagitsi od Lejkersa i tada je Jokić odigrao najslabiju partiju sezone, što je… »

Vesti dana »