Povezane vesti

On je džentlmen i gospodin, ljubav me Održava! Kaća Grujić otvoreno o vezi sa Gobeljićem, otkrila da je zaljubljena više…

On je džentlmen i gospodin, ljubav me Održava! Kaća Grujić otvoreno o vezi sa Gobeljićem, otkrila da je zaljubljena više…

Kurir 15.02.2021
Pevačica Katarina Kaća Grujićveć neko vreme uživa u ljubavi sa fudbalerom Markom Gobeljićem, a sada je otkrila kako funkcioniše njihova veza. "Sa njim je svaki Dan zaljubljenih, veliki je džentlmen i gospodin. Ne gledamo datume, nego se tako… »
Veza sa Markom me je spasila depresije: Katarina Grujić otkrila da je prošla kroz težak period!

Veza sa Markom me je spasila depresije: Katarina Grujić otkrila da je prošla kroz težak period!

Mondo 15.02.2021
Pevačica iskreno o ljubavi i teškim trenucima. Pevačica iskreno o ljubavi i teškim trenucima. Katarina Grujić je Dan zaljubljenih provela sa dečkom Markom Gobeljićem, a svojim pratiocima je putem Instagarma uputila čestitke objaviši i romantičnu… »
"Veza sa Markom me spasla depresije" Kaća Grujić ispričala detalje o kojima je ćutala, prošla kroz težak period

"Veza sa Markom me spasla depresije" Kaća Grujić ispričala detalje o kojima je ćutala, prošla kroz težak period

Blic 15.02.2021
Katarina Grujić uživa u vezi sa fudbalerom Marko Gobeljićem i kaže da joj je ljubav pomogla da prebrodi težak period, budući da zbog pandemije korona virusa već gotovo godinu dana ne radi. - Nisam mogla da verujem da mi se ljubav desila u ovo… »

Vesti dana »