Povezane vesti

Izbačena iz "Zadruge 4",: pa otkrila istinu o Tari i Ša: "Nenadu nije dobro! Rekao mi je šta planira"

Izbačena iz "Zadruge 4",: pa otkrila istinu o Tari i Ša: "Nenadu nije dobro! Rekao mi je šta planira"

Blic 15.02.2021
Nenad Aleksić Ša, Maja Marković i Ivana Marinković bili su prošle nedelje nominovani za izbacivanje iz "Zadruge 4", a sa najmanjim brojem glasova sinoć je rijaliti napustila Ivana. Niko od troje nominovanih učesnika sinoć nije pobedio u igri za… »
Omanuli zadatak! Iz rijalitija Zadruga 4 izbačena je Ivana Marinković! (VIDEO)

Omanuli zadatak! Iz rijalitija Zadruga 4 izbačena je Ivana Marinković! (VIDEO)

Svet plus 15.02.2021
Nominovani Maja Marković, Ivana Marinković i Nenad Aleksić Ša omanuli zadatak pa su glasovi publike odlučili ko odlazi... Iz rijalitija Zadruga 4 izbačena je Ivana Marinković! Darko Tanasijević je došao u Dubiozu sa nominovanim zadrugarima, a… »
Samo su glasovi publike odlučili! Izbacili je iz rijalitija pa odmah otkrila Nenadov najnoviji plan za Taru (video)

Samo su glasovi publike odlučili! Izbacili je iz rijalitija pa odmah otkrila Nenadov najnoviji plan za Taru (video)

Kurir 15.02.2021
Ivana Marinković dobila je najmanji broj glasova publike i zauvek napustila "Zadrugu 4", pa čim je napustila imanje prokomentarisala sve učesnike rijalitija. - Poneo me je ceo prostor i Zadrugu ću pamtiti po Anđelu, on mi je prva zadrugarska ljubav i… »

Vesti dana »