Povezane vesti

“Korona nije ništa u poređenju sa ovim problemom”

“Korona nije ništa u poređenju sa ovim problemom”

Vesti online 15.02.2021
Osnivač Majkrosofta Bil Gejts izjavio je da bi rešavanje problema klimatskih promena bila “najneverovatnija stvar koju je čovečanstvo ikad učinilo”. Ocenio da je, u poređenju sa tim, okončanje pandemije koronavirusa “vrlo, vrlo lako”. Gejts… »
Gejts o mikročipovima: Ne pratim ljude, ne zanima me gde idu

Gejts o mikročipovima: Ne pratim ljude, ne zanima me gde idu

Nova 15.02.2021
Rešavanje problema klimatskih promena bila bi "najsjajnija stvar koju je čovečanstvo ikada učinilo", rekao je milijarder i osnivač Majkrosofta Bil Gejts u intervjuu za BBC. On je između ostalog govorio i o brojnim teorijama zavere koje se vezuju za… »
Gejts o teorijama da vakcine služe za ugrađivanje čipova: Jednostavno me ne zanima kuda se krećete

Gejts o teorijama da vakcine služe za ugrađivanje čipova: Jednostavno me ne zanima kuda se krećete

Danas 15.02.2021
Rešavanje klimatskih promena bilo bi „najneverovatnija stvar koju je čovečanstvo učinilo“, smatra osnivač kompanije Majkrosoft, milijarder Bil Gejts, odbacujući teorije da je upotreba vakcina navodno način za ugrađivanje čipova i praćenje… »
Bil Gejts, korona virus i teorije zavere: „Zašto bih, zaboga, želeo da vas pratim“

Bil Gejts, korona virus i teorije zavere: „Zašto bih, zaboga, želeo da vas pratim“

Danas 15.02.2021
Pedeset i jedna milijarda i nula – dva broja za koja Bil Gejts kaže da treba da zapamtite o klimi. Rešavanje klimatskih promena bilo bi „najneverovatnija stvar koju je čovečanstvo učinilo“, kaže ovaj milijarder, osnivač kompanije Majkrosofta… »

Vesti dana »