Povezane vesti

Glumac Marinko Madžgalj dobio mural u Beogradu

Glumac Marinko Madžgalj dobio mural u Beogradu

Radio 021 15.02.2021
U centru Beograda, kod Ateljea 212 danas je otkriven mural preminulom glumcu Marinku Madžgalju. Veliki broj prijatelja se okupio kako bi se prisetili mladog glumca, a prisustvovali su Marinkova porodica, prijatelj Ognjen Amidžić, glumac Andrija… »
(Video): "Rekao mi je 'Mama, ako ovako nastavim prestaću da dišem'" Majka Marinka Madžgalja kroz suze o sinu

(Video): "Rekao mi je 'Mama, ako ovako nastavim prestaću da dišem'" Majka Marinka Madžgalja kroz suze o sinu

Blic 15.02.2021
Mural posvećen legendarnom glumcu Marinku Madžgalju danas je otkriven u centru Beograda, u pasažu između solitera na uglu Vlajkovićeve i službenog ulaza u Atelje 212, u kome je prerano preminuli glumac bio stalni član ansambla do 2012. godine… »
Najviše sam voleo kada smo naše vreme koristili da nešto pravimo: Ognjen Amidžić se prisetio lepih trenutaka sa Marinkom

Najviše sam voleo kada smo naše vreme koristili da nešto pravimo: Ognjen Amidžić se prisetio lepih trenutaka sa Marinkom

Mondo 15.02.2021
Madžgalj nas je napustio 2016. godine, a sad je zahvaljujući porodici i prijateljima dobio svoj mural. Madžgalj nas je napustio 2016. godine, a sad je zahvaljujući porodici i prijateljima dobio svoj mural. Pasaž između solitera na uglu Vlajkovićeve… »
Prijatelji o Madžgalju na otkrivanju murala: "Da postoji zastava prijateljstva, Marinko bi bio grb"

Prijatelji o Madžgalju na otkrivanju murala: "Da postoji zastava prijateljstva, Marinko bi bio grb"

Telegraf 15.02.2021
"Dragi naš maki, volim te beskrajno" posveta je prijatelja pored murala. Glumac Marinko Madžgalj ostavio je neizbrisiv trag u našoj kulturi, a danas je otkriven mural nejmu posvećen, u pasažu između solitera na uglu Vlajkovićeve i službenog ulaza… »
Majka Marinka Madžgalja u suzama prvi put od smrti sina: Ja njega čekam! Nikad neću prihvatiti da nije tu! (kurir…

Majka Marinka Madžgalja u suzama prvi put od smrti sina: Ja njega čekam! Nikad neću prihvatiti da nije tu! (kurir…

Kurir 15.02.2021
Jedan od naših najvoljenijih glumaca Marinko Madžgalj koji nas je napustio 26. marta 2016. godine danas je dobio svoj mural u pasažu između solitera na uglu Vlajkovićeve i službenog ulaza u Atelje 212. VOtkrivanju murala ispred Ateljea 212… »
(Video) Mural posvećen Marinku Madžgalju: u centru Beograda: Pored dva legendarna glumca

(Video) Mural posvećen Marinku Madžgalju: u centru Beograda: Pored dva legendarna glumca

Blic 15.02.2021
Danas je otkriven mural posvećen Marinku Madžgalju, u pasažu između solitera na uglu Vlajkovićeve i službenog ulaza u Atelje 212, u kome je prerano preminuli glumac bio stalni član ansambla do 2012. godine. Najbliži su se okupili kako bi još… »
Otkriven mural Marinku MADžGALjU: Prijatelji odali počast velikom glumcu

Otkriven mural Marinku MADžGALjU: Prijatelji odali počast velikom glumcu

Večernje novosti 15.02.2021
MURAL posvećen Marinku Madžgalju otkrivan je danas u pasažu između solitera na uglu Vlajkovićeve i službenog ulaza u pozorište Atelje 212, u kome je prerano preminuli glumac bio stalni član ansambla do 2012. godine. Autor murala Milan Milosavljeć… »

Vesti dana »