Povezane vesti

Borivoje Borović: Vučić saopštio presudu pre nego što je stigla Aleksiću, pravosuđe razvaljeno

Borivoje Borović: Vučić saopštio presudu pre nego što je stigla Aleksiću, pravosuđe razvaljeno

Glas Šumadije 15.02.2021
Predsednik Odbora za pravosuđe Narodne stranke, advokat Borivoje Borović, izjavio je danas da predsednik Srbije Aleksandar Vučić u „zabavnoj emisiji na televiziji Pink“ saopštio nepravosnažnu presudu po tužbi koju je njegov brat Andrej Vučić… »
Narodna stranka: Vučić objavljuje presude pre nego što ih dobiju stranke u postupku

Narodna stranka: Vučić objavljuje presude pre nego što ih dobiju stranke u postupku

Beta 15.02.2021
Funkcioner Narodne stranke Borivoje Borović ocenio je danas da je srpsko pravosudje "razvaljeno" pošto je predsednik Srbije Aleksandar Vučić "u zabavnoj emisiji na televiziji Pink" objavio nepravosnažnu presudu protiv potpredsednika te stranke… »
Borović: Vučić saopštio presudu pre nego što je stigla Aleksiću

Borović: Vučić saopštio presudu pre nego što je stigla Aleksiću

N1 Info 15.02.2021
Predsednik Odbora za pravosuđe Narodne stranke, advokat Borivoje Borović izjavio je da predsednik Srbije Aleksandar Vučić u „zabavnoj emisiji na televiziji Pink“ saopštio nepravosnažnu presudu po tužbi koju je njegov brat Andrej Vučić podneo… »
“Vučić objavio presudu pre nego što je dostavljena Aleksiću”

“Vučić objavio presudu pre nego što je dostavljena Aleksiću”

Nova 15.02.2021
Funkcioner Narodne stranke Borivoje Borović ocenio je danas da je srpsko pravosuđe "razvaljeno" pošto je predsednik Srbije Aleksandar Vučić "u zabavnoj emisiji na televiziji Pink" objavio nepravosnažnu presudu protiv potpredsednika te stranke… »
Vučić objavio: Aleksić je sve slagao oko Jovanjice, moj brat ga je pobedio na sudu

Vučić objavio: Aleksić je sve slagao oko Jovanjice, moj brat ga je pobedio na sudu

Večernje novosti 14.02.2021
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je slučaj "Jovanjica" bio pokušaj napada na njega koji je trebalo, kako je rekao, "da ide zajedno sa akcijom ove organizovane kriminalne grupe". - Pre nekoliko dana moj brat je pobedio na sudu… »

Vesti dana »