Povezane vesti

"U pogrešno vreme na pogrešnom mestu": Oglasio se Buba Koreli o pucnjavi u Sarajevu!

"U pogrešno vreme na pogrešnom mestu": Oglasio se Buba Koreli o pucnjavi u Sarajevu!

Mondo 15.02.2021
Evo šta je rekao o navodima da je pucano na njega. Evo šta je rekao o navodima da je pucano na njega Reper Amar Hodžić, poznatiji kao Buba Koreli, ranije je doveden u vezu sa pucnjavom koja se dogodila u Sarajevu, u kojoj je navodno ranjen njegov… »
Buba Corelli za Nova.rs: Nisu pucali na mene

Buba Corelli za Nova.rs: Nisu pucali na mene

Nova 15.02.2021
Reper Amar Hodžić, poznatiji kao Buba Corelli, doveden je danas u vezu sa pucnjavom koja se dogodila u Sarajevu. Međutim, za portal Nova.rs, Buba Corelli se oglasio i demantovao sve. Njegovu izjavu povodom pucnjave prenosimo vam u celosti: “Povodom… »
Buba Koreli oglasio se posle pucnjave: Našao se u pogrešno vreme na pogrešnom mestu (video)

Buba Koreli oglasio se posle pucnjave: Našao se u pogrešno vreme na pogrešnom mestu (video)

Kurir 15.02.2021
Amar Hodžić, poznatiji kao Buba Koreli, posle današnje pucnjave u sarajevskom naselju Stup, rekao je za „Avaz“ da nikako nije povezan s nemilim događajem. "Povodom današnjeg incidenta koji se dogodio, došlo je do spominjanja mog imena. Ja, Amar… »

Vesti dana »