Povezane vesti

Detalji haosa u Nišu: Oko ponoći sam čuo lomljavu, pretpostavio sam da mi je stradao auto

Detalji haosa u Nišu: Oko ponoći sam čuo lomljavu, pretpostavio sam da mi je stradao auto

Večernje novosti 16.02.2021
OKO ponoći sam čuo lomljavu, pretpostavio sam da mi je stradao auto jer mi je stan na prvom spratu, pet metara od mesta gde mi je parkiran “citroen”. Izašao sam na terasu i video da mi nema auta… Istrčao sam ispred zgrade kad vidim na parkingu… »
Ukrali autobus i tokom vožnje oštetili tri automobila

Ukrali autobus i tokom vožnje oštetili tri automobila

Radio 021 16.02.2021
Niška policija uhapsila je devetnaestogodišnje mladiće D.B. i M.Ž. zbog osnovane sumnje da su, na parkingu tržnog centra, ukrali autobus. Oni su obili dva autobusa, jedan ukrali i prilikom vožnje oštetili tri parkirana automobila i autobus… »
Nišlije (19) pod dejstvom alkohola ukrali autobus: Mladići pravili haos po gradu, udarali u vozila na koja su naišli

Nišlije (19) pod dejstvom alkohola ukrali autobus: Mladići pravili haos po gradu, udarali u vozila na koja su naišli

Kurir 16.02.2021
Niška policija uhapsila je D.B. (19) i njegovog vršnjaka M. Ž. jer su osumnjičeni da su sinoć pod dejstvom alkohola ukrali autobus parkiran ispred jednog tržnog centra u Nišu nakon čega su napravili haos po Nišu. Kako je saopštila niška… »
Ukrali autobus pa divljali po gradu: Haos u Nišu, alkoholisani mladići oštetili četiri vozila

Ukrali autobus pa divljali po gradu: Haos u Nišu, alkoholisani mladići oštetili četiri vozila

Večernje novosti 16.02.2021
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu uhapsili su D. B. (2002) i M. Ž. (2002) iz Niša zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivična dela teška krađa i neovlašćeno korišćenje tuđeg vozila. Sumnja se da su oni sinoć, na… »
Obijali podrume u centru Beograda

Obijali podrume u centru Beograda

Nova 16.02.2021
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su M. D. (38) i S. K. (48) zbog postojanja osnova sumnje da su, sa još jednim izvršiocem za kojim se intenzivno traga, izvršili krivično delo razbojnička krađa i teška krađa. Oni se… »

Vesti dana »